Toelichting

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelname punten voor de wedstrijden;
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden 
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

 

 

 

TrappistToerpunten/2WedDlnSuperprestige
1.Peter Giljam24148110282
2.Ben Koeleman2411910270
3.Teun Veken1213595242
4.Joop Buinink2360-236
5.Bas Klein12119100231
6.John Griët1671745229
7.Piet van Oosten1472450221
8.Jan Maarten Deurvorst1210795214
9.Mart Dominicus1296105213
10.Lian Stouthard2120-212
11.Bert Zwaving2765105197
12.Jack Zwartveld119585191
13.Peter van Riemsdijk1830-183
14.Felix Regelink833750170
15.Jan-Paul Vroom128670168
16.Mike Cooper07375148
17.Loes Zwart1460-146
18.Annemarie van den Bogaard1390-139
19.Bram Bimmerman1380-138
20.Willard Gerritsen08355138
21.Ivo van Hilvoorde07165136
22.Eric van den Heuvel125865135
23.Jorg Lambregts07560135
24.Peter Hormeijer291585129
25.Wim de Lange39.53850127.5
26.Erik d' Ailly94720121
27.Rinus Cerfontain06355118
28.Frans Blom (Haarlem)192375117
29.Marja de Ridder115.50-115.5
30.Wim de Haan1150-115
31.Aad Janssen83230115
32.Jos van der Valk1120-112
33.Jan Gottmer04960109
34.Joost Hartog174745109
35.Hans van Keimpema262260108
36.Kees Bok1040-104
37.Simon van Ede1030-103
38.Henny Remmers9705102
39.Hans Leijnse05545100
40.Luc Paanakker0346599
41.Jitze Koops0534598
42.Bob Gibson0465096
43.Marc de Bokx0455095
44.Leon Canisius25195094
45.Rieks van Rooijen12206092
46.Evert Fermin43183091
47.Eduard Baddee15185588
48.Duurt Beukema880-88
49.Ricardo Alvarez12205587
50.Jan Mart Elenbaas38183086
51.Arjen van Ketel10354085
52.Marja Kaaij840-84
53.Peter Godijn830-83
54.Henk van der Liet5971581
55.Bart Bijvoet0384078
56.Frans van Griensven770-77
57.Marthijn Licher0374077
58.Diek Kubbe760-76
59.Hoite Postuma0403575
60.Jan Repko12234075
61.Edward Loos700-70
62.Hans Meerman700-70
63.Ivo Flinkenflögel68.50-68.5
64.Alex Leenders670-67
65.Nic van der Riet650-65
66.Wim van der Zande3782065
67.Leendert Pot0244064
68.Perry van Dijk620-62
69.Addie de Visser610-61
70.Andres Bink4811059
71.Ries Breek580-58
72.Ton Lemmers0124557
73.Joop Vangangel0263056
74.Jeroen van Wijngaarden0263056
75.Ted Beers0302555
76.Theo Termaat0144054
77.Sander Baars0223052
78.Djoen Liem0114051
79.Manja de Neef510-51
80.Theo van der Neut0292049
81.Jeroen Zonneveld1952549
82.Paul van Hattem0282048
83.Max van der Heijden480-48
84.Paul Cottaar420547
85.Eric Schulte470-47
86.Lukas IJsseling1243046
87.Auke Broex0301545
88.Jeroen van Hoek004545
89.Ruben Koeckhoven044044
90.Martijn van Es0123042
91.Marlin Burkunk1292041
92.Pieter-Jan Jongen1242541
93.Bart Rademaker0202040
94.Frank Bonfrer390-39
95.Lucas van den Dungen313539
96.Quirijn Kuchlein2451039
97.Richard Bastiaans0162036
98.Marijke de Kroon360-36
99.Gerard Snel0181533
100.Henk Hanekamp320-32
101.Jens Roep300-30
102.Guido Golüke280-28
103.Yolanda Van Tilborgh270-27
104.Thea van Rijnsoever260-26
105.Casper van der Spek260-26
106.Matthijs Vermaat260-26
107.Herman Chevrolet250-25
108.Johan Middendorp250-25
109.Roel Beutick022022
110.Maria Geijsel210-21
111.Piet den Toom061521
112.Peter Brandsma002020
113.Casper Odijk200-20
114.Peter Valckx200-20
115.Sietse van der Werff002020
116.Koen van Wijk002020
117.Liduine Bremer190-19
118.Martin Kraft190-19
119.Henk Steenhuis091019
120.Birgit Strahl190-19
121.Kees-Jan van der Weijden190-19
122.Martha Hiddink180-18
123.Nees Bondt001515
124.Peter de Haan001515
125.Gerrit Meijer150-15
126.Joep van Schalkwijk001515
127.Frank van der Sman010515
128.Eelco Bruinsma041014
129.Koen Denecker120-12
130.Mark Oosenbrug120-12
131.Ilja de Vries120-12
132.Jos ten Hacken110-11
133.Keng Pereira06511
134.Ko van Reenen110-11
135.Ron van Rijswijk110-11
136.Gertjan Ris110-11
137.Yvonne Roep110-11
138.Linda van Wem110-11
139.Marcus Werner110-11
140.Michiel Zonneveld06511
141.Hugo van den Berkmortel001010
142.Henk Bleyendaal100-10
143.Wout Conijn001010
144.Rick Coreelmont001010
145.Rob Jamin100-10
146.Bert Klei05510
147.Rien van der Vaart001010
148.Alan Verkaik100-10
149.Peter Willemsen001010
150.Kees Fopma0358
151.Gerrit Koopmans80-8
152.Caroline van Lingen70-7
153.Vi Lugthart70-7
154.Maaike Vertregt70-7
155.David Fischer0156
156.Ger Casparie5.50-5.5
157.Hidde van der Dussen5.50-5.5
158.Nine Repelaer van Driel5.50-5.5
159.Josine Siedenburg5.50-5.5
160.Rogier Baneman0055
161.Jonas Buijze0055
162.Wouter Caro0055
163.Sam Dirksz0055
164.Jan van Esch0055
165.Henk van den Heuvel0055
166.Jacques Kalisvaart0055
167.Christian Lievense0055
168.Kristian Lieverse0055
169.Erik Nickelson0055
170.Jens Paalman0055
171.Roelof Reemeijer0055
172.Frans Smiers0055
173.Stefan Vist0055
174.Robert Zuidervaart0055
Totaal aantal records 174
Aangeboden door Maarten Toneman