Toelichting

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelname punten voor de wedstrijden;
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden 
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

 

 

 

TrappistToerpunten/2WedDlnSuperprestige
1.Piet van Oosten204.58785376.5
2.Perry van Dijk2760-276
3.Jan Repko0138105243
4.Peter van Riemsdijk2380-238
5.Theo van der Neut013895233
6.Renee Kuit231.50-231.5
7.Joop Vangangel012580205
8.Evert Fermin112.53755204.5
9.Annemarie van den Bogaard196.50-196.5
10.Ben Koeleman193.50-193.5
11.Frans Koppelaar1900-190
12.Wim de Haan189.50-189.5
13.Jos van der Valk1890-189
14.Mart Dominicus09095185
15.Aad Janssen101.52160182.5
16.Jan Maarten Deurvorst09090180
17.Loes Zwart1740-174
18.Marlin Burkunk07490164
19.Ries Breek15705162
20.Bas Klein08970159
21.Liduine Bremer151.50-151.5
22.Rinus Cerfontain09555150
23.Pim van Schaik1470-147
24.Eric van Steijn07370143
25.Wim de Lange98.51525138.5
26.Edward Loos1350-135
27.Bram Bimmerman1340-134
28.Mike Cooper04080120
29.Willard Gerritsen05365118
30.John Griët80.51125116.5
31.Alex Leenders115.50-115.5
32.Jack van Honschoten04470114
33.Theo Termaat123765114
34.Ruud van Straten04565110
35.Ard van Straten05950109
36.Martha Hiddink106.50-106.5
37.Rick van Nunen05650106
38.Niels Kooij05945104
39.Hans van Keimpema03865103
40.Djoen Liem03270102
41.Bert Zwaving151770102
42.Tim Boudri06535100
43.Peter Godijn96.50-96.5
44.Thomas de Groot0405595
45.Jeroen van Wijngaarden0573592
46.Arent Wilde91.50-91.5
47.Felix Regelink15344089
48.Frans van Griensven61.532084.5
49.Eric van den Heuvel0176582
50.Michel Butter0315081
51.Klaas Fopma0166581
52.Hans Meerman80.50-80.5
53.Jacques Kalisvaart0156580
54.Lukas IJsseling0146579
55.Joost Hartog0136578
56.Sander Baars0473077
57.Nic van der Riet760-76
58.Rien van der Vaart0245074
59.Christiaan Koenders0373572
60.Niall Martin720-72
61.Max van der Heijden70.50-70.5
62.Gerard Snel0442569
63.Leendert Pot0224567
64.Bart Rademaker0422567
65.Peter Hormeijer2923566
66.Diek Kubbe660-66
67.Martin van Oostrom660-66
68.Ary Hordijk640-64
69.Maaike Vertregt63.50-63.5
70.Sietse van der Werff43.551563.5
71.Ton Lemmers0234063
72.Peter Giljam0273562
73.Jennine Panneman620-62
74.Marijke de Kroon59.50-59.5
75.Natascha Darlang035558
76.Eric Bednarz32.542056.5
77.Ko van Reenen55.50-55.5
78.Henny Remmers540-54
79.Ivo van Hilvoorde0223052
80.Bart Bijvoet0232548
81.Arjen van Ketel0123547
82.Hildo Kolen064046
83.Henk Steenhuis0212546
84.Jack Zwartveld0252045
85.Bernard Schaap0242044
86.Leon Canisius1213043
87.Toni Klok0232043
88.Wybren Visser034043
89.Guido Golüke42.50-42.5
90.Gijsjan van der Linden42.50-42.5
91.Birgit Strahl42.50-42.5
92.Stephan Ottenhoff004040
93.Rieks van Rooijen0103040
94.Jos ten Hacken39.50-39.5
95.Ivo Rigter0192039
96.Niek Mulder0182038
97.Michiel van Asbeck0112536
98.Wim van der Zande0102535
99.Pieter-Jan Jongen092534
100.Frank Wesseling340-34
101.Teun Veken0181533
102.Marc de Lange32.50-32.5
103.Frans Funnekotter31.50-31.5
104.Jeroen van Ravenzwaaij31.50-31.5
105.Henk Rek31.50-31.5
106.Ben Gihaux30.50-30.5
107.Wilma Wassenaar30.50-30.5
108.Peter de Haan0121527
109.Eric Buddelmeijer012526
110.Evert Jan van Dijk012526
111.Jeroen van Hoek0161026
112.Jan van Esch002525
113.Jitze Koops002525
114.Carl van Schagen002525
115.Marthijn Licher0141024
116.Henk Bleyendaal220-22
117.Luc Paanakker022022
118.Sven Enthoven0111021
119.Gem Wender012021
120.Fabio Bertolini0101020
121.Sjoerd Harleman0101020
122.Jens Roep200-20
123.Jeroen Zonneveld19.50-19.5
124.Gerard Murre091019
125.Brendan Ahern18.50-18.5
126.Erik d' Ailly18.50-18.5
127.Rene Ferrier18.50-18.5
128.Nico Buddelmeijer081018
129.Robbert ter Hart001515
130.Max van Honschoten010515
131.Ryan Keyrouse001515
132.Pijke Steenhuis010515
133.Jo Thewessem001515
134.John Wanders150-15
135.Jochem Houtman08513
136.Kevin Molenaar08513
137.Berend W van Bemmel120-12
138.Eelco Bruinsma07512
139.Michael Hardeman120-12
140.Caroline v.d. Peijl120-12
141.Maarten Veen120-12
142.Rien Wesseling120-12
143.Ed Ouwerkerk11.50-11.5
144.Francesco de Cataluna011011
145.Hanne van de Hoek011011
146.Jeroen Hofman110-11
147.Marleen Koolen110-11
148.Caroline van Lingen110-11
149.Maarten Toneman110-11
150.Vincent van Balderen001010
151.Jan Mart Elenbaas001010
152.Gerrit Koopmans100-10
153.Menno Mulder001010
154.Eric Schulte100-10
155.Fedde Taekema0459
156.Joop Buinink8.50-8.5
157.Marja de Ridder8.50-8.5
158.Simon van Ede7.50-7.5
159.Jobien Monster7.50-7.5
160.Yvonne Roep7.50-7.5
161.Wouter Jan0156
162.Johan van Marle0156
163.Eduard Baddee5.50-5.5
164.Michael Hardeman5.50-5.5
165.Quirijn Kuchlein5.50-5.5
166.Richard Bastiaans0055
167.Maarten van den Beld0055
168.Jos Bergsma0055
169.Bart Boogaard0055
170.Ruud de Bruijn0055
171.Eliot van Brummelen0055
172.Anton Dalhuijsen0055
173.Bas Dulfer0055
174.Juan Gutierrez0055
175.Niels Hallingse0055
176.Achim Hupperts0055
177.Rian Kayrousi0055
178.Bert Klein Lebbink0055
179.Stan van Marle0055
180.Willeke van der Weide0055
Totaal aantal records 180
Aangeboden door Maarten Toneman