Toelichting

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelname punten voor de wedstrijden;
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden 
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

 

 

 

TrappistToerpunten/2WedDlnSuperprestige
1.Perry van Dijk114.50-114.5
2.Evert Fermin60142094
3.Piet van Oosten51.5182089.5
4.Annemarie van den Bogaard88.50-88.5
5.Liduine Bremer860-86
6.Rinus Cerfontain11.5442580.5
7.Niall Martin78.50-78.5
8.Peter van Riemsdijk77.50-77.5
9.Ben Koeleman73.50-73.5
10.Jan Repko11.5272563.5
11.John Griët49.52556.5
12.Hans Meerman55.50-55.5
13.Renee Kuit550-55
14.Peter Giljam0282553
15.Ary Hordijk490-49
16.Marlin Burkunk11.5122548.5
17.Duurt Beukema480-48
18.Marja de Ridder480-48
19.Pim van Schaik470-47
20.Jan Maarten Deurvorst11.592545.5
21.Wim de Haan440-44
22.Max van der Heijden440-44
23.Marijke de Kroon440-44
24.Niels Hallingse0281543
25.Edward Loos430-43
26.Theo van der Neut0232043
27.Mike Cooper0222042
28.Martha Hiddink41.50-41.5
29.Klaas Fopma0182038
30.Frans Koppelaar370-37
31.Eric van Steijn0172037
32.Arent Wilde370-37
33.Rene Ferrier360-36
34.Jos van der Valk360-36
35.Joost Hartog0201535
36.Bas Klein0152035
37.Hein Meijer29.50534.5
38.Nic van der Riet340-34
39.Joop Buinink330-33
40.Niels Kooij082533
41.Loes Zwart330-33
42.Willard Gerritsen072532
43.Jacques Kalisvaart0161531
44.Wouter Klein Ludenbelt0161531
45.Natascha Darlang052530
46.Peter Valckx29.50-29.5
47.Maaike Vertregt29.50-29.5
48.Rick van Nunen0131528
49.Bert Zwaving11.501526.5
50.Jack van Honschoten0111526
51.Hildo Kolen0161026
52.Mart Dominicus052025
53.Thomas de Groot0101525
54.Stephan Ottenhoff052025
55.Joop Vangangel0131023
56.Frans van Griensven220-22
57.Bram Bimmerman210-21
58.Ries Breek210-21
59.Ivo van Hilvoorde061521
60.Leendert Pot061521
61.Birgit Strahl210-21
62.Vincent van Balderen041519
63.Bart Bijvoet091019
64.Simon van Ede18.50-18.5
65.Ruud van Straten081018
66.Peter Godijn17.50-17.5
67.Guido Golüke17.50-17.5
68.Alex Leenders17.50-17.5
69.Bas Dulfer071017
70.Ruud de Bruijn011516
71.Christiaan Koenders011516
72.Jack Allison010515
73.Fabio Bertolini010515
74.Rieks van Rooijen001515
75.Theo Termaat001515
76.Teun Veken010515
77.Michiel van Asbeck09514
78.Eric van den Heuvel041014
79.Jules Van der Waals041014
80.Marco van Veen031013
81.Michel Butter07512
82.Wim de Lange120-12
83.Bart Rademaker07512
84.Koen Denecker11.50-11.5
85.Henk Bleyendaal110-11
86.Diek Kubbe110-11
87.Ko van Reenen110-11
88.Frank Wesseling110-11
89.Evert Jan van Dijk001010
90.Jan van Esch001010
91.Sjoerd Harleman001010
92.Lukas IJsseling001010
93.Jitze Koops001010
94.Peter Lammers05510
95.Ton Lemmers001010
96.Djoen Liem001010
97.Gerard Murre001010
98.Martin van Oostrom100-10
99.Jennine Panneman100-10
100.Bernard Schaap001010
101.Rien van der Vaart001010
102.Gem Wender001010
103.Michel Wienese0459
104.Jeroen van Wijngaarden0459
105.Hans van Keimpema0358
106.Ivo Rigter0358
107.Thijs Wolzak0257
108.Frans Blom (Haarlem)0055
109.Leon Canisius0055
110.Jan Mart Elenbaas50-5
111.Hanne van de Hoek0055
112.Toni Klok0055
113.Martin Knegt0055
114.Rob Schippers0055
115.Henk Steenhuis0055
116.Aad Janssen40-4
Totaal aantal records 116
Aangeboden door Maarten Toneman