Toelichting

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelname punten voor de wedstrijden;
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden 
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

 

 

 

TrappistToerpunten/2WedDlnSuperprestige
1.Perry van Dijk214.50-214.5
2.Ben Koeleman202.50-202.5
3.Annemarie van den Bogaard1900-190
4.Rinus Cerfontain11.511365189.5
5.Liduine Bremer165.5415184.5
6.Jan Repko437170184
7.Piet van Oosten99.52945173.5
8.Jack van Honschoten31.57165167.5
9.Evert Fermin82.53050162.5
10.Peter Giljam07870148
11.Klaas Fopma31.53970140.5
12.Jos van der Valk1360-136
13.Wim de Haan134.50-134.5
14.Niall Martin1280-128
15.Marlin Burkunk11.54365119.5
16.Theo van der Neut06450114
17.Joost Hartog05060110
18.Peter van Riemsdijk109.50-109.5
19.Jacques Kalisvaart04960109
20.Edward Loos106.50-106.5
21.Pim van Schaik106.50-106.5
22.Mike Cooper05055105
23.Willard Gerritsen03570105
24.Joop Vangangel05645101
25.Gerard Murre31.5284099.5
26.Bart Bijvoet0485098
27.Loes Zwart940-94
28.Bas Klein0385593
29.Renee Kuit91.50-91.5
30.Max van der Heijden89.50-89.5
31.Marijke de Kroon86.50-86.5
32.Sietse van der Werff6412085
33.Marja de Ridder84.50-84.5
34.Eric van den Heuvel0384583
35.Thomas de Groot0404080
36.Birgit Strahl780-78
37.Hans van Keimpema0245074
38.Ivo van Hilvoorde0264571
39.Leendert Pot0215071
40.Arent Wilde710-71
41.Jan Maarten Deurvorst11.5104566.5
42.Martha Hiddink640-64
43.Niels Kooij0145064
44.Johan van Marle0293059
45.Rick van Nunen0194059
46.Frans van Griensven58.50-58.5
47.Frans Koppelaar58.50-58.5
48.Niels Hallingse0372057
49.John Griët49.52556.5
50.Aad Janssen45.56556.5
51.Wim de Lange22142056
52.Joop Buinink55.50-55.5
53.Hans Meerman55.50-55.5
54.Natascha Darlang055055
55.Stephan Ottenhoff055055
56.Jules van der Waals0253055
57.Rien van der Vaart094554
58.Mart Dominicus074552
59.Frans Blom (Haarlem)31.502051.5
60.Eric van Steijn0203050
61.Theo Termaat005050
62.Tim Forrer094049
63.Ary Hordijk490-49
64.Duurt Beukema480-48
65.Wouter Kleinlugtenbelt0183048
66.Marco van Veen084048
67.Ries Breek46.50-46.5
68.Jack Zwartveld0262046
69.Teun Veken0301545
70.Bram Bimmerman440-44
71.Rieks van Rooijen024042
72.Bert Zwaving11.503041.5
73.Michiel van Asbeck0261541
74.Sjoerd Harleman0113041
75.Peter Godijn39.50-39.5
76.Vincent van Balderen043539
77.Fabio Bertolini0241539
78.Bart Rademaker0231538
79.Martin Knegt31.50536.5
80.Rene Ferrier360-36
81.Hein Meijer29.50534.5
82.Christiaan Koenders043034
83.Nic van der Riet340-34
84.Ruud van Straten0142034
85.Ko van Reenen330-33
86.Jennine Panneman27.50532.5
87.Toni Klok0171532
88.Ton Lemmers072532
89.Kris Compiet31.50-31.5
90.Hugo de Groot31.50-31.5
91.Bert Grotenhuis31.50-31.5
92.Jeroen van Hoek31.50-31.5
93.Annebel Keijzer31.50-31.5
94.Rosalie Scholten31.50-31.5
95.Evert Jan van Dijk003030
96.Lukas IJsseling003030
97.Niek Mulder052530
98.Gem Wender003030
99.Simon van Ede29.50-29.5
100.Peter Valckx29.50-29.5
101.Maaike Vertregt29.50-29.5
102.Guido Golüke290-29
103.Philip d' Ailly0181028
104.Sander Baars0181028
105.Michel Butter0131528
106.Cisco Pels0121527
107.Hildo Kolen0161026
108.Arie Wim Kars25.50-25.5
109.Hanne van de Hoek032023
110.Henny Remmers230-23
111.Bernard Schaap032023
112.Frank Wesseling220-22
113.Maarten Kooistra0111021
114.Jitze Koops002020
115.Djoen Liem002020
116.Huub Roelvink0101020
117.Dick Gerritse081018
118.Arjen van Ketel081018
119.Alex Leenders17.50-17.5
120.Bas Dulfer071017
121.Marc de Lange170-17
122.Ruud de Bruijn011516
123.Jack Allison010515
124.Jan van Esch001515
125.Dirk Gerritsen001515
126.Giel Kortekaas001515
127.Peter Lammers051015
128.Carl van Schagen001515
129.Michel Wienese041014
130.Gerard Snel08513
131.Koen Denecker11.50-11.5
132.Frans Vossenaar11.50-11.5
133.Henk Bleyendaal110-11
134.Diek Kubbe110-11
135.Maarten Veen110-11
136.Peter Brandsma001010
137.Jan Gottmer001010
138.Peter Hormeijer05510
139.Achim Hupperts001010
140.Martin van Oostrom100-10
141.Rob Schippers001010
142.Daan Verzijlenberg001010
143.Jeroen van Wijngaarden0459
144.Ivo Rigter0358
145.Thijs Wolzak0257
146.Jacqueline Ansem6.50-6.5
147.Lester du Perron0156
148.Richard Bastiaans0055
149.Marc de Bokx0055
150.Leon Canisius0055
151.Georgine Carell0055
152.Jan Mart Elenbaas50-5
153.Esther Horrevorts0055
154.Astrid Janssen0055
155.Mia Lafontaine0055
156.Roger van Leeuwen0055
157.Leon van der Ley0055
158.Lena van der Leye0055
159.Richard Sambolec0055
160.Jasper Spiering0055
161.Henk Steenhuis0055
162.Teun Visser0055
163.Leanne Wijnsma0055
164.Jeroen Zonneveld50-5
Totaal aantal records 164
Aangeboden door Maarten Toneman