Toelichting

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelname punten voor de wedstrijden;
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden 
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

 

 

 



TrappistToerpunten/2WedDlnSuperprestige
1.Peter Giljam56192115363
2.Evert Fermin2493970358
3.Ries Breek2920-292
4.Ben Koeleman2601610286
5.Teun Veken11163105279
6.Bas Klein11157110278
7.Erik d' Ailly2460-246
8.Bert Zwaving5264110226
9.Theo van der Neut1111290213
10.Annemarie van den Bogaard2090-209
11.Henk van der Liet655780202
12.Liduine Bremer1990-199
13.Jan Repko269175192
14.Jos van der Valk1860-186
15.Rinus Cerfontain1110170182
16.Joop Buinink1810-181
17.Piet van Oosten824650178
18.Eric van den Heuvel118085176
19.Peter van Riemsdijk1730-173
20.Loes Zwart1640-164
21.Mart Dominicus116685162
22.Aad Janssen1540-154
23.John Griët138015153
24.Joop Vangangel08465149
25.Mike Cooper05985144
26.Arjen van Ketel226255139
27.Bram Bimmerman1320-132
28.Frans Blom (Haarlem)362570131
29.Joost Hartog115465130
30.Lian Stouthard1300-130
31.Peter Hormeijer174270129
32.Frans van Griensven109315127
33.Willard Gerritsen08640126
34.Jitze Koops06160121
35.Rieks van Rooijen112880119
36.Jan Gottmer05365118
37.Richard Bastiaans05155106
38.Rob Hermsen06935104
39.Duurt Beukema103.50-103.5
40.Hans van Keimpema02875103
41.Jan Maarten Deurvorst02280102
42.Nic van der Riet990-99
43.Ricardo Alvarez26215097
44.Henny Remmers930-93
45.Peter Valckx930-93
46.Addie de Visser91.50-91.5
47.Wim de Lange65.552090.5
48.Jeroen van Hoek0256590
49.Jacques Kalisvaart0207090
50.Simon van Ede890-89
51.Marc de Bokx0276087
52.Kees Bok86.50-86.5
53.Jan van Esch4004585
54.Wim de Haan850-85
55.Edward Loos850-85
56.Marja de Ridder820-82
57.Pieter-Jan Jongen38.524080.5
58.Perry van Dijk800-80
59.Toni Klok0394079
60.Jasper Spiering0245579
61.Jan Mart Elenbaas26124078
62.Lukas IJsseling2674578
63.Peter de Haan0304575
64.Douwe van der Kooi0393574
65.Niall Martin730-73
66.Rien van der Vaart0284573
67.Bob Gibson0274572
68.Marthijn Licher0264571
69.Ton Lemmers0185068
70.Eduard Baddee5201567
71.Leon Canisius076067
72.Jeroen van Wijngaarden0264066
73.Paul Veugen0303565
74.Koen Denecker630-63
75.Jack Zwartveld0115061
76.Alex Leenders600-60
77.Felix Regelink4721059
78.Bart Bijvoet11222558
79.Leendert Pot0114556
80.Peter Godijn540-54
81.Sander Baars11172553
82.Marlin Burkunk0163551
83.Hans Meerman490-49
84.Bart Rademaker0193049
85.Sietse van der Werff3401549
86.Martijn van Es0133548
87.Wim van der Zande11172048
88.Renee Kuit470-47
89.Marja Kaaij460-46
90.Jan-Paul Vroom0153045
91.Eric van Steijn0143044
92.Henk Bleyendaal410-41
93.Paul van Hattem0132538
94.Peter Brandsma0172037
95.Jens Roep370-37
96.Luc Paanakker0102535
97.Djoen Liem0142034
98.Frank Wesseling340-34
99.Ivo van Hilvoorde0231033
100.Manja de Neef330-33
101.Birgit Strahl330-33
102.Maarten Veen330-33
103.Piet den Toom0171532
104.Klaas Fopma1012031
105.Max van der Heijden310-31
106.Marijke de Kroon310-31
107.Guus Bomhoff003030
108.Martha Hiddink300-30
109.Ko van Reenen300-30
110.Ivo Flinkenflögel168529
111.Guido Golüke280-28
112.Diek Kubbe280-28
113.Luc Giljam260-26
114.Michiel Dronkers250-25
115.Jack van Honschoten002525
116.Bert Klei042024
117.Gerard Ypenga0141024
118.Quirijn Kuchlein230-23
119.Ted Beers071522
120.Johan Middendorp210-21
121.Theo Termaat002020
122.Eric Schulte190-19
123.Frank Bonfrer180-18
124.Frans Donze180-18
125.Caroline van Lingen170-17
126.Bas Pijnenburg120517
127.Lucas van den Dungen110516
128.Natascha Darlang001515
129.Rob Hermans010515
130.Ruben Koeckhoven001515
131.Thimo Kroeze010515
132.Hein Meijer001515
133.Ilja de Vries001515
134.Piet Hugen09514
135.Joep van Schalkwijk09514
136.Maarten Boelsma120-12
137.Ivar Brouwer120-12
138.Ben Gihaux120-12
139.Casper Odijk120-12
140.Joost Pielage021012
141.Gertjan Ris120-12
142.Maaike Vertregt120-12
143.Connie Janszen110-11
144.Marie-José van de Mortel110-11
145.Welmoet Spreij110-11
146.Alan Verkaik110-11
147.Jeroen Zonneveld110-11
148.Gjelt Dijkstra10.50-10.5
149.Koen van Wijk0.501010.5
150.Michel Beijman100-10
151.Hugo van den Berkmortel001010
152.Andres Bink100-10
153.Karin Brand001010
154.Rick Coreelmont001010
155.Wouter Goudriaan001010
156.Jos ten Hacken100-10
157.Carl Schagen001010
158.Guus Stegeman100-10
159.Simone Vos100-10
160.Gerrit Koopmans80-8
161.David Rebergen0358
162.Jeroen Ahlrichs0257
163.Albin Bronkhorst0257
164.Vi Lugthart70-7
165.Gerard Snel0257
166.Rob Steinweg70-7
167.Jorg Lambregts0156
168.Remy Gorissen50-5
169.Rodger van Leeuwen0055
170.Rob Mantje0055
171.Mark Oosenbrug0055
172.Sander Ottolander0055
173.Marco Scheffers0055
174.Frans Smiers0055
175.Mara Werkman0055
176.Peter Willemsen0055
Totaal aantal records 176
Aangeboden door Maarten Toneman



De SuperPrestige beker



Kijk in de Prijzenkast