Toelichting

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelname punten voor de wedstrijden;
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden 
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

 

 

 

TrappistToerpunten/2WedDlnSuperprestige
1.Ben Koeleman170.50-170.5
2.Piet van Oosten111.5430145.5
3.Peter Giljam374850135
4.Jos van der Valk124.50-124.5
5.Perry van Dijk120.50-120.5
6.Peter Turk120.50-120.5
7.Bas Klein06650116
8.Renee Kuit113.50-113.5
9.Hugo Bakker06050110
10.Niall Martin102.505107.5
11.Edward Loos103.50-103.5
12.Rinus Cerfontain0584098
13.Evert Fermin53153098
14.Frans van Griensven960-96
15.Ruud van Straten0464591
16.Wim de Haan83.50-83.5
17.Frans Koppelaar820-82
18.Alex Leenders800-80
19.Jo Thewessem0354580
20.Ivo Rigter0334578
21.Pim van Schaik77.50-77.5
22.Joop Vangangel0453075
23.Jack van Honschoten0472572
24.Mike Cooper0462571
25.Bernard Schaap0393069
26.Liduine Bremer680-68
27.Joost Hartog0333568
28.Theo van der Neut0293564
29.Ries Breek63.50-63.5
30.Frank Wesseling630-63
31.Hans Meerman62.50-62.5
32.Hildo Kolen0323062
33.Bart Bijvoet0263561
34.Max van der Heijden610-61
35.Niels Kooij0204060
36.Aad Janssen3802058
37.Ard van Straten0233558
38.Marlin Burkunk0174057
39.Erik Kempernaar1164057
40.Ivo van Hilvoorde0173552
41.Marijke de Kroon51.50-51.5
42.Martha Hiddink500-50
43.Jan Repko0203050
44.Gerard Murre094049
45.Peter Godijn48.50-48.5
46.Tim Forrer0242044
47.Jacques Kalisvaart0242044
48.Dirk Gerritsen083543
49.Eric van den Heuvel034043
50.Michel Butter0222042
51.Hans van Keimpema063541
52.Rick van Nunen0103040
53.Marja de Ridder39.50-39.5
54.Eric van Steijn093039
55.Simon van Ede38.50-38.5
56.Michiel van Asbeck0132538
57.Tim Boudri0231538
58.Mart Dominicus0172037
59.Niels Hallingse0221537
60.Christiaan Koenders073037
61.Sietse van der Werff360-36
62.Gerard Boter35.50-35.5
63.Arie Wim Kars35.50-35.5
64.Birgit Strahl35.50-35.5
65.Rieks van Rooijen092534
66.Joop Buinink33.50-33.5
67.Peter van Riemsdijk33.50-33.5
68.Thomas de Groot082533
69.Niek Mulder033033
70.Stephan Ottenhoff033033
71.Marc de Lange32.50-32.5
72.Henny Remmers310-31
73.Loes Zwart30.50-30.5
74.Klaas Fopma003030
75.Theo Termaat003030
76.Wim de Lange270-27
77.Marthijn Licher062026
78.Cisco Pels0161026
79.Leendert Pot091524
80.Jennine Panneman230-23
81.Arent Wilde230-23
82.Jack Zwartveld081523
83.Peter Valckx22.50-22.5
84.Eelco Bruinsma0121022
85.Giel Kortekaas022022
86.Maaike Vertregt220-22
87.Djoen Liem012021
88.Jan Maarten Deurvorst002020
89.Evert Jan van Dijk002020
90.Jan Gottmer002020
91.Sjoerd Harleman0101020
92.Daan Verzijlenberg002020
93.Gem Wender002020
94.Gijsjan van der Linden19.50-19.5
95.Hanne van de Hoek041519
96.Lukas IJsseling401519
97.Ton Lemmers021517
98.Johan van Marle021517
99.Natascha Darlang011516
100.Sybert Stroeve110516
101.Sander Baars010515
102.Peter de Haan001515
103.Arjen van Ketel001515
104.Diek Kubbe150-15
105.Huub Roelvink001515
106.Teun Veken010515
107.Dennis Bakker09514
108.Thomas Oudshoorn031013
109.Bram Bimmerman12.50-12.5
110.Paulien Bongers120-12
111.Ben Gihaux120-12
112.Nic van der Riet120-12
113.Gerard Snel07512
114.Ries Wesseling120-12
115.Frans Vossenaar11.50-11.5
116.Yolanda Van Tilborgh110-11
117.Henk Bleyendaal100-10
118.Leon Canisius001010
119.Martijn van Diemen001010
120.Jan Mart Elenbaas001010
121.Patrick Haamans001010
122.Bert Matla001010
123.Martin van Oostrom100-10
124.Jeroen van Wijngaarden001010
125.Jens Roep80-8
126.Erik d' Ailly7.50-7.5
127.Annemarie van den Bogaard7.50-7.5
128.Marc de Bokx0257
129.Maarten van den Belt0055
130.Bas Collette0055
131.Arjen Hoogenhout0055
132.Alex Klaver0055
133.Bart Maat0055
134.Koos Pijnaker0055
135.Tom Schipper0055
136.Ilja de Vries0055
Totaal aantal records 136
Aangeboden door Maarten Toneman