Toelichting

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelname punten voor de wedstrijden;
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden 
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

 

 

 

TrappistToerpunten/2WedDlnSuperprestige
1.Ben Koeleman265.50-265.5
2.Hugo Bakker010690196
3.Peter Giljam377875190
4.Perry van Dijk188.50-188.5
5.Bas Klein010385188
6.Jos van der Valk1790-179
7.Piet van Oosten122.5650178.5
8.Edward Loos1670-167
9.Peter Turk165.50-165.5
10.Rinus Cerfontain08765152
11.Ivo Rigter05880138
12.Joop Vangangel06860128
13.Jack van Honschoten06955124
14.Aad Janssen80.5040120.5
15.Bernard Schaap06555120
16.Joost Hartog04870118
17.Mike Cooper06550115
18.Alex Leenders1150-115
19.Ruud van Straten05560115
20.Renee Kuit113.50-113.5
21.Evert Fermin531940112
22.Wim de Haan1080-108
23.Niall Martin102.505107.5
24.Theo van der Neut04360103
25.Frans van Griensven9605101
26.Erik Alexander Kempenaar111575101
27.Marlin Burkunk0316596
28.Frans Koppelaar94.50-94.5
29.Pim van Schaik89.50-89.5
30.Gerard Murre31.5114587.5
31.Tim Forrer0355085
32.Ard van Straten0305585
33.Jo Thewessem0354580
34.Liduine Bremer790-79
35.Jan Repko0364076
36.Hans van Keimpema0156075
37.Ries Breek74.50-74.5
38.Max van der Heijden73.50-73.5
39.Hans Meerman73.50-73.5
40.Peter van Riemsdijk72.50-72.5
41.Bart Bijvoet0264571
42.Christiaan Koenders0215071
43.Thomas de Groot0244569
44.Hildo Kolen0323567
45.Michiel van Asbeck0264066
46.Michel Butter0254065
47.Dirk Gerritsen0145064
48.Marijke de Kroon640-64
49.Tim Boudri0333063
50.Frank Wesseling630-63
51.Simon van Ede62.50-62.5
52.Martha Hiddink620-62
53.Stephan Ottenhoff0174562
54.Rieks van Rooijen0125062
55.Ivo van Hilvoorde0204060
56.Niels Kooij0204060
57.Jacques Kalisvaart0263056
58.Leendert Pot0213556
59.Jack Zwartveld0193554
60.Eric van den Heuvel035053
61.Marja de Ridder51.50-51.5
62.Lukas IJsseling414550
63.Eric van Steijn0143549
64.Peter Godijn48.50-48.5
65.Wim de Lange3801048
66.Gerard Boter47.50-47.5
67.Birgit Strahl46.50-46.5
68.Niels Hallingse0262046
69.Marthijn Licher0113546
70.Niek Mulder064046
71.Rick van Nunen0103545
72.Sjoerd Harleman0242044
73.Marc de Lange43.50-43.5
74.Giel Kortekaas034043
75.Ton Lemmers0113041
76.Johan van Marle0113041
77.Jan Gottmer004040
78.Jan Maarten Deurvorst093039
79.Arjen van Ketel033538
80.Mart Dominicus0172037
81.Sietse van der Werff360-36
82.Arie Wim Kars35.50-35.5
83.Gem Wender043034
84.Joop Buinink33.50-33.5
85.Martin van Oostrom330-33
86.Maaike Vertregt330-33
87.Eelco Bruinsma0122032
88.Gijsjan van der Linden320-32
89.Ida Dulfer31.50-31.5
90.Henny Remmers310-31
91.Loes Zwart30.50-30.5
92.Klaas Fopma003030
93.Theo Termaat003030
94.Olav Heuts0171027
95.Djoen Liem012526
96.Cisco Pels0161026
97.Huub Roelvink062026
98.Evert Jan van Dijk002525
99.Ben Gihaux24.50-24.5
100.Maarten van den Belt042024
101.Hanne van de Hoek042024
102.Jennine Panneman230-23
103.Yolanda Van Tilborgh230-23
104.Arent Wilde230-23
105.Peter Valckx22.50-22.5
106.Gerard Snel071522
107.Natascha Darlang012021
108.Patrick Haamans002020
109.Bert Matla002020
110.Daan Verzijlenberg002020
111.Floris van Woesik0101020
112.Thomas Oudshoorn031518
113.Pim van Oppenraaij66517
114.Sybert Stroeve110516
115.Sander Baars010515
116.Martijn van Diemen001515
117.Peter de Haan001515
118.Diek Kubbe150-15
119.Kars Oomen010515
120.Niels Rigter010515
121.Teun Veken010515
122.Dennis Bakker09514
123.Marco van Veen041014
124.Tim Waghenaar09514
125.Tim Kniep08513
126.Jasper Spiering08513
127.Bram Bimmerman12.50-12.5
128.Frans Blom (Haarlem)021012
129.Paulien Bongers120-12
130.Nic van der Riet120-12
131.Ries Wesseling120-12
132.Frans Vossenaar11.50-11.5
133.Hein Meijer110-11
134.Henk Bleyendaal100-10
135.Leon Canisius001010
136.Jan Mart Elenbaas001010
137.Tom Schipper001010
138.Jeroen van Wijngaarden001010
139.Jens Roep80-8
140.Erik d' Ailly7.50-7.5
141.Annemarie van den Bogaard7.50-7.5
142.Marc de Bokx0257
143.Rodger van Leeuwen0257
144.Toni Klok0156
145.Olaf Verhoeven0156
146.Bas Collette0055
147.Arjen Hoogenhout0055
148.Alex Klaver0055
149.Bart Maat0055
150.Charlotte Oostland0055
151.Koos Pijnaker0055
152.Bart Rademaker0055
153.Carl van Schagen0055
154.Ilja de Vries0055
Totaal aantal records 154
Aangeboden door Maarten Toneman