Toelichting

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelname punten voor de wedstrijden;
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden 
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

 

 

 

TrappistToerpunten/2WedDlnSuperprestige
1.Bernard Schaap010365168
2.Tim Forrer07575150
3.Jack van Honschoten09355148
4.Rinus Cerfontain08065145
5.Joop Vangangel07360133
6.Marlin Burkunk06565130
7.Ruud van Straten06155116
8.Hugo Bakker03475109
9.Peter Giljam05355108
10.Ard van Straten05850108
11.Theo van der Neut04855103
12.Mike Cooper04060100
13.Cisco Pels06535100
14.Eric van Steijn05050100
15.Bas Klein0495099
16.Arjen van Ketel0435598
17.Peter Turk16196095
18.Tom Schipper0425092
19.Johan van Marle0415091
20.Ivo Rigter0246589
21.Olav Heuts0464086
22.Mart Dominicus8225585
23.Christiaan Koenders0394584
24.Cyril Mica0246084
25.Jan Repko0285583
26.Dirk Gerritsen0295079
27.Ivo van Hilvoorde0195069
28.Jasper Spiering0313061
29.Sjoerd Harleman0303060
30.Michiel van Asbeck0233558
31.Frans Poels0184058
32.Jan Maarten Deurvorst0223557
33.Erik Alexander Kempenaar075057
34.Lukas IJsseling005050
35.Fred Molenaar0282048
36.Jo Thewessem084048
37.Barry Miedema0123547
38.Frans van Zweden0222547
39.Natascha Darlang004545
40.Jan Nootebos0202545
41.Rick van Nunen0103545
42.Maarten van den Beld093544
43.Jan Gottmer0192544
44.Leendert Pot083543
45.Joost Hartog0113041
46.Giel Kortekaas063541
47.Eric van den Heuvel0103040
48.Mathijs Wansink0103040
49.Piet van Oosten852538
50.Michel Butter013536
51.Marco van Veen063036
52.Gem Wender0112536
53.Hildo Kolen043034
54.Marten Postma0171532
55.Patrick Verheij062531
56.Bart Bijvoet0102030
57.Evert Jan van Dijk003030
58.Jan Mart Elenbaas003030
59.Toni Klok0151530
60.Edwin Krijgh0201030
61.Niels Kooij042529
62.Richard Butter0181028
63.Niek Mulder082028
64.Peter van Steijn032528
65.Marthijn Licher072027
66.Djoen Liem062026
67.Maarten van den Beld0101020
68.Jelle Sernee0101020
69.Wim van der Zande002020
70.David Klinkert091019
71.Huub Roelvink031518
72.Daan de Vries081018
73.Frans Blom (Haarlem)061016
74.Evert Fermin061016
75.Peter Godijn160-16
76.Max van der Heijden160-16
77.Arie Wim Kars160-16
78.Ben Koeleman160-16
79.Gerard Murre061016
80.Pim van Schaik160-16
81.Birgit Strahl160-16
82.Frank Wesseling160-16
83.Arent Wilde160-16
84.Loes Zwart160-16
85.Leon Canisius001515
86.Klaas Fopma001515
87.Niels Hallingse010515
88.Jan de Leeuw051015
89.Bert Matla001515
90.Lester du Perron051015
91.Rieks van Rooijen001515
92.Jesper Dijksman09514
93.Koen Polder09514
94.Steven Greveling031013
95.Ruud van Eijk021012
96.Edwin van Helmond07512
97.Ties Keijzer07512
98.Hille Steenhuis06511
99.Peter Brandsma001010
100.Peter Canisius001010
101.Thomas de Groot05510
102.Arjen Hoogenhout001010
103.Carel Hulshof001010
104.Michel Reusser001010
105.Carl van Schagen001010
106.Gerard Snel001010
107.Henk Steenhuis001010
108.Gert Willem Visser001010
109.Meike Berns80-8
110.Duurt Beukema80-8
111.Gerard Boter80-8
112.Jan van Esch80-8
113.Wim de Haan80-8
114.Renee Kuit80-8
115.Alex Leenders80-8
116.Edward Loos80-8
117.Niall Martin80-8
118.Ida Niamat80-8
119.Jennine Panneman80-8
120.Henny Remmers80-8
121.Peter van Riemsdijk80-8
122.Jos van der Valk80-8
123.Maaike Vertregt80-8
124.Philip van der Wulp80-8
125.Jeroen Zonneveld80-8
126.Joachiem Boels0156
127.Jeffrey Camphens0156
128.Marleen Zonnenberg0156
129.Dennis Bakker0055
130.Richard Brand0055
131.Eric Buddelmeijer0055
132.Johannes Koopman0055
133.Ruud Krooder0055
134.Thijs Lammering0055
135.Ton Lemmers0055
136.Olaf Verhoeven0055
Totaal aantal records 136
Aangeboden door Maarten Toneman