Toelichting

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelname punten voor de wedstrijden;
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden 
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

 

 

 

TrappistToerpunten/2WedDlnSuperprestige
1.Perry van Dijk305.50-305.5
2.Ben Koeleman2630-263
3.Rinus Cerfontain11.514180232.5
4.Liduine Bremer209.5415228.5
5.Evert Fermin114.53670220.5
6.Piet van Oosten1462945220
7.Jan Repko438885216
8.Jack van Honschoten31.58875194.5
9.Annemarie van den Bogaard1900-190
10.Marlin Burkunk11.58095186.5
11.Peter Giljam09690186
12.Jos van der Valk1820-182
13.Edward Loos1770-177
14.Peter van Riemsdijk1700-170
15.Wim de Haan168.50-168.5
16.Joost Hartog07885163
17.Niall Martin1600-160
18.Thomas de Groot08170151
19.Renee Kuit149.50-149.5
20.Klaas Fopma31.53975145.5
21.Bas Klein07075145
22.Jacques Kalisvaart06480144
23.Pim van Schaik140.50-140.5
24.Loes Zwart1400-140
25.Max van der Heijden1380-138
26.Joop Vangangel07460134
27.Willard Gerritsen05380133
28.Eric van den Heuvel06465129
29.Bart Bijvoet06265127
30.Mike Cooper06060120
31.Ivo van Hilvoorde05070120
32.Aad Janssen94620120
33.Martha Hiddink114.50-114.5
34.Frans Koppelaar114.50-114.5
35.Theo van der Neut06450114
36.Marijke de Kroon108.50-108.5
37.Gerard Murre31.52845104.5
38.Hans Meerman1020-102
39.Sietse van der Werff76125102
40.Marja de Ridder94.50-94.5
41.Wim de Lange48.5192592.5
42.Jan Maarten Deurvorst11.5206091.5
43.Birgit Strahl900-90
44.Frans van Griensven850-85
45.Johan van Marle0454085
46.Leendert Pot0256085
47.Hans van Keimpema0275582
48.Niels Hallingse0513081
49.Michel Butter0404080
50.Joop Buinink77.50-77.5
51.Eric van Steijn0314576
52.Niels Kooij0156075
53.Ary Hordijk730-73
54.Tim Forrer0126072
55.Rieks van Rooijen0126072
56.Arent Wilde710-71
57.Mart Dominicus0145569
58.Sjoerd Harleman0264066
59.Michiel van Asbeck0402565
60.Natascha Darlang056065
61.Ruud van Straten0244064
62.Alex Leenders61.50-61.5
63.Ries Breek610-61
64.Stephan Ottenhoff055560
65.Theo Termaat006060
66.Rick van Nunen0194059
67.Jack Zwartveld0342559
68.Peter Godijn56.50-56.5
69.John Griët49.52556.5
70.Gem Wender0114556
71.Niek Mulder0154055
72.Ko van Reenen550-55
73.Jules van der Waals0253055
74.Hein Meijer49.50554.5
75.Rien van der Vaart094554
76.Marco van Veen084553
77.Bram Bimmerman52.50-52.5
78.Martin van Oostrom52.50-52.5
79.Frans Blom (Haarlem)31.502051.5
80.Marc de Lange510-51
81.Ton Lemmers0104050
82.Simon van Ede49.50-49.5
83.Arjen van Ketel0143549
84.Duurt Beukema480-48
85.Guido Golüke480-48
86.Wouter Kleinlugtenbelt0183048
87.Teun Veken0301545
88.Jennine Panneman39.50544.5
89.Lukas IJsseling543544
90.Hugo de Groot43.50-43.5
91.Bert Zwaving11.503041.5
92.Sander Baars0251540
93.Vincent van Balderen043539
94.Fabio Bertolini0241539
95.Dirk Gerritsen093039
96.Christiaan Koenders043539
97.Bart Rademaker0231538
98.Arie Wim Kars37.50-37.5
99.Henny Remmers37.50-37.5
100.Martin Knegt31.50536.5
101.Rene Ferrier360-36
102.Evert Jan van Dijk003535
103.Marthijn Licher0191534
104.Nic van der Riet340-34
105.Hildo Kolen0181533
106.Toni Klok0171532
107.Giel Kortekaas072532
108.Kris Compiet31.50-31.5
109.Bert Grotenhuis31.50-31.5
110.Jeroen van Hoek31.50-31.5
111.Annebel Keijzer31.50-31.5
112.Rosalie Scholtes31.50-31.5
113.Bas Dulfer0161531
114.Peter Valckx29.50-29.5
115.Maaike Vertregt29.50-29.5
116.Hanne van de Hoek042529
117.Philip d' Ailly0181028
118.Tim Boudri0171027
119.Jan Gottmer022527
120.Cisco Pels0121527
121.Jeroen Zonneveld270-27
122.Gerard Snel0161026
123.Ruud de Bruijn052025
124.Djoen Liem002525
125.Daan Verzijlenberg0101525
126.Bernard Schaap032023
127.Maarten Veen230-23
128.Peter Hormeijer125522
129.Gijsjan van der Linden220-22
130.Frank Wesseling220-22
131.Maarten Kooistra0111021
132.Diek Kubbe210-21
133.Ivo Rigter061521
134.Josien Smits210-21
135.Jitze Koops002020
136.Huub Roelvink0101020
137.Eric Schulte200-20
138.Jack Allison010515
139.Jan van Esch001515
140.Erik Kempernaar100515
141.Peter Lammers051015
142.Carl van Schagen001515
143.Rob Schippers001515
144.Michel Wienese041014
145.Jos ten Hacken120-12
146.Jan Nootebos07512
147.Franka Rijkenberg120-12
148.Matthijs Vermaat120-12
149.Koen Denecker11.50-11.5
150.Frans Vossenaar11.50-11.5
151.Henk Bleyendaal110-11
152.Peter ?100-10
153.Paulien Bongers100-10
154.Gerard Boter100-10
155.Peter Brandsma001010
156.Leon Canisius001010
157.Achim Hupperts001010
158.Gerrit Koopmans100-10
159.Jeroen van Wijngaarden0459
160.Ben Gihaux70-7
161.Olaf Verhoeven0257
162.Thijs Wolzak0257
163.Jacqueline Ansem6.50-6.5
164.Lester du Perron0156
165.Ramon Ahuluheluw0055
166.Hugo Bakker0055
167.Richard Bastiaans0055
168.Marc de Bokx0055
169.Eric Buddelmeijer0055
170.Georgine Carell0055
171.Jan Mart Elenbaas50-5
172.Patrick Haamans0055
173.Esther Horrevorts0055
174.Astrid Janssen0055
175.Mia Lafontaine0055
176.Roger van Leeuwen0055
177.Leon van der Ley0055
178.Lena van der Leye0055
179.Marloes Mol0055
180.Pim van Oppenraaij0055
181.Dieke van Rees0055
182.Richard Sambolec0055
183.Jasper Spiering0055
184.Henk Steenhuis0055
185.Teun Visser0055
186.Leanne Wijnsma0055
187.Leanne Wijnsma0055
188.Marleen Zonnenberg0055
Totaal aantal records 188
Aangeboden door Maarten Toneman