Toelichting

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelname punten voor de wedstrijden;
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden 
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

 

 

 

TrappistToerpunten/2WedDlnSuperprestige
1.Perry van Dijk2750-275
2.Ben Koeleman2630-263
3.Rinus Cerfontain11.514180232.5
4.Jan Repko438885216
5.Evert Fermin104.53670210.5
6.Liduine Bremer187.5415206.5
7.Piet van Oosten1242945198
8.Jack van Honschoten31.58875194.5
9.Annemarie van den Bogaard1900-190
10.Marlin Burkunk11.58095186.5
11.Peter Giljam09690186
12.Jos van der Valk1700-170
13.Joost Hartog07885163
14.Wim de Haan158.50-158.5
15.Edward Loos1550-155
16.Thomas de Groot08170151
17.Peter van Riemsdijk1480-148
18.Klaas Fopma31.53975145.5
19.Bas Klein07075145
20.Jacques Kalisvaart06480144
21.Niall Martin1380-138
22.Joop Vangangel07460134
23.Willard Gerritsen05380133
24.Eric van den Heuvel06465129
25.Renee Kuit127.50-127.5
26.Bart Bijvoet06265127
27.Max van der Heijden1260-126
28.Mike Cooper06060120
29.Ivo van Hilvoorde05070120
30.Pim van Schaik118.50-118.5
31.Loes Zwart1180-118
32.Martha Hiddink114.50-114.5
33.Theo van der Neut06450114
34.Aad Janssen82620108
35.Gerard Murre31.52845104.5
36.Marijke de Kroon96.50-96.5
37.Marja de Ridder94.50-94.5
38.Frans Koppelaar92.50-92.5
39.Hans Meerman920-92
40.Jan Maarten Deurvorst11.5206091.5
41.Sietse van der Werff6412590
42.Frans van Griensven850-85
43.Johan van Marle0454085
44.Leendert Pot0256085
45.Hans van Keimpema0275582
46.Niels Hallingse0513081
47.Wim de Lange36.5192580.5
48.Michel Butter0404080
49.Birgit Strahl780-78
50.Eric van Steijn0314576
51.Niels Kooij0156075
52.Tim Forrer0126072
53.Rieks van Rooijen0126072
54.Arent Wilde710-71
55.Mart Dominicus0145569
56.Joop Buinink67.50-67.5
57.Sjoerd Harleman0264066
58.Michiel van Asbeck0402565
59.Natascha Darlang056065
60.Ruud van Straten0244064
61.Ries Breek610-61
62.Ary Hordijk610-61
63.Stephan Ottenhoff055560
64.Theo Termaat006060
65.Rick van Nunen0194059
66.Jack Zwartveld0342559
67.John Griët49.52556.5
68.Gem Wender0114556
69.Niek Mulder0154055
70.Jules van der Waals0253055
71.Rien van der Vaart094554
72.Marco van Veen084553
73.Frans Blom (Haarlem)31.502051.5
74.Alex Leenders51.50-51.5
75.Ton Lemmers0104050
76.Arjen van Ketel0143549
77.Duurt Beukema480-48
78.Guido Golüke480-48
79.Wouter Kleinlugtenbelt0183048
80.Teun Veken0301545
81.Peter Godijn44.50-44.5
82.Hein Meijer39.50544.5
83.Jennine Panneman39.50544.5
84.Bram Bimmerman440-44
85.Lukas IJsseling543544
86.Hugo de Groot43.50-43.5
87.Bert Zwaving11.503041.5
88.Sander Baars0251540
89.Simon van Ede39.50-39.5
90.Vincent van Balderen043539
91.Fabio Bertolini0241539
92.Dirk Gerritsen093039
93.Christiaan Koenders043539
94.Bart Rademaker0231538
95.Henny Remmers37.50-37.5
96.Martin Knegt31.50536.5
97.Rene Ferrier360-36
98.Evert Jan van Dijk003535
99.Marthijn Licher0191534
100.Nic van der Riet340-34
101.Hildo Kolen0181533
102.Ko van Reenen330-33
103.Toni Klok0171532
104.Giel Kortekaas072532
105.Martin van Oostrom320-32
106.Kris Compiet31.50-31.5
107.Bert Grotenhuis31.50-31.5
108.Jeroen van Hoek31.50-31.5
109.Annebel Keijzer31.50-31.5
110.Rosalie Scholtes31.50-31.5
111.Bas Dulfer0161531
112.Peter Valckx29.50-29.5
113.Maaike Vertregt29.50-29.5
114.Hanne van de Hoek042529
115.Marc de Lange290-29
116.Philip d' Ailly0181028
117.Tim Boudri0171027
118.Jan Gottmer022527
119.Cisco Pels0121527
120.Jeroen Zonneveld270-27
121.Gerard Snel0161026
122.Arie Wim Kars25.50-25.5
123.Ruud de Bruijn052025
124.Djoen Liem002525
125.Daan Verzijlenberg0101525
126.Bernard Schaap032023
127.Maarten Veen230-23
128.Frank Wesseling220-22
129.Maarten Kooistra0111021
130.Ivo Rigter061521
131.Josien Smits210-21
132.Jitze Koops002020
133.Huub Roelvink0101020
134.Jack Allison010515
135.Jan van Esch001515
136.Erik Kempernaar100515
137.Peter Lammers051015
138.Carl van Schagen001515
139.Rob Schippers001515
140.Michel Wienese041014
141.Jos ten Hacken120-12
142.Gijsjan van der Linden120-12
143.Jan Nootebos07512
144.Franka Rijkenberg120-12
145.Matthijs Vermaat120-12
146.Koen Denecker11.50-11.5
147.Frans Vossenaar11.50-11.5
148.Henk Bleyendaal110-11
149.Diek Kubbe110-11
150.Peter Brandsma001010
151.Leon Canisius001010
152.Peter Hormeijer05510
153.Achim Hupperts001010
154.Eric Schulte100-10
155.Jeroen van Wijngaarden0459
156.Ben Gihaux70-7
157.Olaf Verhoeven0257
158.Thijs Wolzak0257
159.Jacqueline Ansem6.50-6.5
160.Lester du Perron0156
161.Ramon Ahuluheluw0055
162.Hugo Bakker0055
163.Richard Bastiaans0055
164.Marc de Bokx0055
165.Eric Buddelmeijer0055
166.Georgine Carell0055
167.Jan Mart Elenbaas50-5
168.Patrick Haamans0055
169.Esther Horrevorts0055
170.Astrid Janssen0055
171.Mia Lafontaine0055
172.Roger van Leeuwen0055
173.Leon van der Ley0055
174.Lena van der Leye0055
175.Marloes Mol0055
176.Pim van Oppenraaij0055
177.Dieke van Rees0055
178.Richard Sambolec0055
179.Jasper Spiering0055
180.Henk Steenhuis0055
181.Teun Visser0055
182.Leanne Wijnsma0055
183.Leanne Wijnsma0055
184.Marleen Zonnenberg0055
Totaal aantal records 184
Aangeboden door Maarten Toneman