Toelichting

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelname punten voor de wedstrijden;
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden 
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

 

 

 

TrappistToerpunten/2WedDlnSuperprestige
1.Peter Turk218.55365336.5
2.Evert Fermin121.58575281.5
3.Peter van Riemsdijk1680-168
4.Jack van Honschoten25.57145141.5
5.Jos van der Valk139.50-139.5
6.Perry van Dijk1300-130
7.Eric van Steijn07950129
8.Ben Koeleman126.50-126.5
9.Alex Leenders1260-126
10.Marthijn Licher07055125
11.Maaike Vertregt115.50-115.5
12.Rinus Cerfontain07140111
13.Giel Kortekaas05060110
14.Cisco Pels25.54735107.5
15.Mart Dominicus232755105
16.Piet van Oosten841010104
17.Ivo Rigter83065103
18.Liduine Bremer101.50-101.5
19.Olaf Verhoeven0396099
20.Sjoerd Harleman0623597
21.Johan van Marle0514596
22.Ard van Straten0455095
23.Pim van Schaik92.50-92.5
24.Marc de Lange860-86
25.Dirk Gerritsen0305585
26.Tim Forrer0384583
27.Bas Klein0344579
28.Cyril Mica0245579
29.Marlin Burkunk0364076
30.Ruud van Straten0215576
31.Jack Zwartveld0502575
32.Renee Kuit73.50-73.5
33.Tom Schipper0383573
34.Ries Breek720-72
35.Peter van Steijn0254570
36.Ida Niamat690-69
37.Michel Butter0224567
38.Koen Polder0422567
39.Bas Peperkoorn0115566
40.Jan Maarten Deurvorst0303565
41.Niall Martin650-65
42.Jennine Panneman650-65
43.Joost Hartog0343064
44.Joop Vangangel0313061
45.Bram Bimmerman600-60
46.Hans van Keimpema0144559
47.Edward Loos570-57
48.Michiel van Asbeck0312556
49.Bert Zwaving0164056
50.Mathijs Wansink0203555
51.Peter Godijn540-54
52.Arjen van Ketel0233053
53.Frans Poels0183553
54.Bernard Schaap0332053
55.Olav Heuts0163551
56.Huub Roelvink0312051
57.Henny Remmers48.50-48.5
58.Frans van Griensven470-47
59.Max van der Heijden470-47
60.Edwin van Helmond0272047
61.Hans Meerman470-47
62.Simon van Ede460-46
63.Jan Nootebos0262046
64.Jo Thewessem054045
65.Tim Boudri0242044
66.Fred Molenaar0202040
67.Patrick Verheij0241539
68.Peter Giljam0132538
69.Niek Mulder0182038
70.Aad Janssen370-37
71.Wim van der Zande2501035
72.Koos Pijnaker043034
73.Erik Alexander Kempenaar082533
74.Maarten van den Beld023032
75.Rene Ferrier320-32
76.Frans Koppelaar310-31
77.Dick van der Meer310-31
78.Gerard Snel0112031
79.Peter Valckx310-31
80.Ton Lemmers082028
81.Rick van Nunen032528
82.Hugo Bakker0161026
83.Paulien Bongers240-24
84.Loes Zwart240-24
85.Lukas IJsseling032023
86.Benchi Klaver0131023
87.Djoen Liem032023
88.Daan Blekemolen071522
89.Mike Cooper071522
90.Bert Matla022022
91.Kjelt Dijkstra210-21
92.Natascha Darlang002020
93.Evert Jan van Dijk002020
94.Ruud van Eijk051520
95.Marijke de Kroon200-20
96.Nic van der Riet200-20
97.Marco van Veen002020
98.Dennis Bakker091019
99.Barry Miedema081018
100.Martin van Oostrom180-18
101.Thomas Oudshoorn021517
102.Jeroen Graas061016
103.Wim de Haan160-16
104.Arie Wim Kars160-16
105.Casper van der Spek160-16
106.Birgit Strahl160-16
107.Henk Bleyendaal150-15
108.Ary Hordijk150-15
109.Jesse Klein010515
110.Leendert Pot001515
111.Ties van Roode010515
112.Jan Repko041014
113.Frank Hutzezon08513
114.Maarten Koolstra08513
115.Eelco Bruinsma07512
116.Gijsjan van der Linden110-11
117.Frans Blom (Haarlem)001010
118.Jan Mart Elenbaas001010
119.Klaas Fopma001010
120.Ben Gihaux100-10
121.Jan Gottmer001010
122.Ruben Koeckhoven001010
123.Linda Krikke001010
124.Diek Kubbe100-10
125.Elmer Lise05510
126.Gren Molenkamp100-10
127.Heiko Oberman100-10
128.Annet Remmerzwaal001010
129.Marja de Ridder100-10
130.Rien van der Vaart001010
131.Johannes Zandvoort100-10
132.Hanne van de Hoek0459
133.Jan Visser0459
134.Koen Denecker80-8
135.Matthijs Egelie80-8
136.Roland de Graaff80-8
137.Richard Butter0257
138.Eric van den Heuvel0-8157
139.Gem Wender0257
140.Niels Rigter0-9156
141.Remco Derr0055
142.Janneke van Eijk0055
143.Erik Groothuizen0055
144.Ivo van Hilvoorde0055
145.Jacques Kalisvaart0055
146.Jeroen Kos0055
147.Timon van de Kraats0055
148.Stijn Matla0055
149.Theo van der Neut0055
150.Helma Schaddenhorst0055
151.Carl van Schagen0055
152.Maarten Terweide0055
153.Joep Thiecke0055
154.Lloyd Tijhaar0055
155.Juan Vazquez0055
156.Josje Verhoeven0055
157.Marleen Zonnenberg0055
Totaal aantal records 157
Aangeboden door Maarten Toneman