Toelichting

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelname punten voor de wedstrijden;
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden 
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

 

 

 

TrappistToerpunten/2WedDlnSuperprestige
1.Bernard Schaap011175186
2.Rinus Cerfontain09975174
3.Jack van Honschoten09765162
4.Tim Forrer07575150
5.Marlin Burkunk06575140
6.Peter Giljam06965134
7.Joop Vangangel07360133
8.Ruud van Straten06665131
9.Cisco Pels08545130
10.Hugo Bakker04185126
11.Theo van der Neut04865113
12.Olav Heuts06150111
13.Bas Klein04960109
14.Ivo Rigter03375108
15.Tom Schipper04860108
16.Ard van Straten05850108
17.Peter Turk161970105
18.Mike Cooper04060100
19.Eric van Steijn05050100
20.Arjen van Ketel0435598
21.Christiaan Koenders0425597
22.Mart Dominicus8226595
23.Ivo van Hilvoorde0326092
24.Johan van Marle0415091
25.Sjoerd Harleman0484088
26.Cyril Mica0246084
27.Jan Repko0285583
28.Dirk Gerritsen0295079
29.Jasper Spiering0314071
30.Erik Alexander Kempenaar076067
31.Joost Hartog0224062
32.Lukas IJsseling006060
33.Michiel van Asbeck0233558
34.Frans Poels0184058
35.Jan Maarten Deurvorst0223557
36.Leendert Pot084553
37.Niels Kooij0163551
38.Giel Kortekaas064551
39.Eric van den Heuvel0104050
40.Fred Molenaar0282048
41.Jo Thewessem084048
42.Barry Miedema0123547
43.Frans van Zweden0222547
44.Natascha Darlang004545
45.Jan Nootebos0202545
46.Rick van Nunen0103545
47.Maarten van den Beld093544
48.Jan Gottmer0192544
49.Mathijs Wansink0103040
50.Niek Mulder083038
51.Piet van Oosten852538
52.Huub Roelvink0132538
53.Michel Butter013536
54.Djoen Liem063036
55.Marco van Veen063036
56.Gem Wender0112536
57.Hildo Kolen043034
58.Gerard Snel0142034
59.Marten Postma0171532
60.Patrick Verheij062531
61.Bart Bijvoet0102030
62.Evert Jan van Dijk003030
63.Jan Mart Elenbaas003030
64.Toni Klok0151530
65.Edwin Krijgh0201030
66.Wim van der Zande003030
67.Richard Butter0181028
68.Peter van Steijn032528
69.Tim Boudri0171027
70.Marthijn Licher072027
71.Gerard Murre062026
72.Rieks van Rooijen002525
73.Maarten van den Beld0101020
74.Jelle Sernee0101020
75.David Klinkert091019
76.Daan de Vries081018
77.Frans Blom (Haarlem)061016
78.Evert Fermin061016
79.Peter Godijn160-16
80.Max van der Heijden160-16
81.Arie Wim Kars160-16
82.Ben Koeleman160-16
83.Pim van Schaik160-16
84.Birgit Strahl160-16
85.Frank Wesseling160-16
86.Arent Wilde160-16
87.Loes Zwart160-16
88.Leon Canisius001515
89.Klaas Fopma001515
90.Niels Hallingse010515
91.Jan de Leeuw051015
92.Bert Matla001515
93.Lester du Perron051015
94.Olaf Verhoeven001515
95.Jesper Dijksman09514
96.Koen Polder09514
97.Steven Greveling031013
98.Ruud van Eijk021012
99.Edwin van Helmond07512
100.Ties Keijzer07512
101.Hans van Keimpema021012
102.David Fischer011011
103.Hille Steenhuis06511
104.Peter Brandsma001010
105.Peter Canisius001010
106.Thomas de Groot05510
107.Arjen Hoogenhout001010
108.Carel Hulshof001010
109.Michel Reusser001010
110.Carl van Schagen001010
111.Henk Steenhuis001010
112.Gert Willem Visser001010
113.Meike Berns80-8
114.Duurt Beukema80-8
115.Gerard Boter80-8
116.Jan van Esch80-8
117.Wim de Haan80-8
118.Renee Kuit80-8
119.Alex Leenders80-8
120.Edward Loos80-8
121.Niall Martin80-8
122.Ida Niamat80-8
123.Jennine Panneman80-8
124.Henny Remmers80-8
125.Peter van Riemsdijk80-8
126.Jos van der Valk80-8
127.Maaike Vertregt80-8
128.Philip van der Wulp80-8
129.Jeroen Zonneveld80-8
130.Joachiem Boels0156
131.Jeffrey Camphens0156
132.Marleen Zonnenberg0156
133.Dennis Bakker0055
134.Richard Brand0055
135.Eric Buddelmeijer0055
136.Johannes Koopman0055
137.Ruud Krooder0055
138.Thijs Lammering0055
139.Ton Lemmers0055
Totaal aantal records 139
Aangeboden door Maarten Toneman