Toelichting

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelnamepunten voor de wedstrijden: 
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden  <//span>
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

 

 

 

TrappistToerpunten/2WedDlnSuperprestige
1.Ben Koeleman297.50-297.5
2.Bas Klein0149120269
3.Peter Giljam37118100255
4.Hugo Bakker0124115239
5.Peter Turk21845227
6.Jack van Honschoten013290222
7.Jos van der Valk209.50-209.5
8.Edward Loos207.50-207.5
9.Rinus Cerfontain011685201
10.Piet van Oosten144.5650200.5
11.Perry van Dijk188.50-188.5
12.Ivo Rigter083105188
13.Mike Cooper010280182
14.Evert Fermin68.53475177.5
15.Joost Hartog07295167
16.Joop Vangangel08780167
17.Marlin Burkunk06690156
18.Ruud van Straten06885153
19.Renee Kuit149.50-149.5
20.Ard van Straten06485149
21.Aad Janssen103.5040143.5
22.Bernard Schaap07560135
23.Alex Leenders133.50-133.5
24.Erik Alexander Kempenaar112790128
25.Frans Koppelaar1240-124
26.Jan Repko06260122
27.Gerard Murre31.52265118.5
28.Wim de Haan1180-118
29.Theo van der Neut04770117
30.Tim Forrer05065115
31.Jo Thewessem04765112
32.Liduine Bremer1110-111
33.Niall Martin102.505107.5
34.Christiaan Koenders03570105
35.Frans van Griensven9605101
36.Pim van Schaik99.50-99.5
37.Ivo van Hilvoorde0376097
38.Jacques Kalisvaart0475097
39.Max van der Heijden95.50-95.5
40.Michiel van Asbeck0405595
41.Michel Butter0286593
42.Dirk Gerritsen0167591
43.Rieks van Rooijen0177087
44.Hans Meerman84.50-84.5
45.Hans van Keimpema0196584
46.Simon van Ede83.50-83.5
47.Peter van Riemsdijk83.50-83.5
48.Frank Wesseling82.50-82.5
49.Jack Zwartveld0305080
50.Arjen van Ketel0186078
51.Stephan Ottenhoff0225577
52.Marc de Lange76.50-76.5
53.Marijke de Kroon750-75
54.Ries Breek74.50-74.5
55.Marja de Ridder74.50-74.5
56.Jan Maarten Deurvorst0284573
57.Lukas IJsseling16-96572
58.Hildo Kolen0324072
59.Bart Bijvoet0264571
60.Niels Hallingse0413071
61.Thomas de Groot0244569
62.Niek Mulder0115566
63.Olav Heuts0303565
64.Tim Boudri0333063
65.Eric van den Heuvel085563
66.Martha Hiddink620-62
67.Marthijn Licher0164561
68.Leendert Pot0214061
69.Niels Kooij0204060
70.Wim de Lange5001060
71.Peter Godijn59.50-59.5
72.Johan van Marle0144559
73.Gerard Boter58.50-58.5
74.Sjoerd Harleman0233558
75.Arent Wilde550-55
76.Mart Dominicus0193554
77.Birgit Strahl520-52
78.Gijsjan van der Linden51.50-51.5
79.Ton Lemmers0114051
80.Giel Kortekaas044549
81.Eric van Steijn0143549
82.Jan Gottmer024547
83.Rick van Nunen0103545
84.Maaike Vertregt440-44
85.Gem Wender093544
86.Yolanda Van Tilborgh42.50-42.5
87.Martin van Oostrom41.50-41.5
88.Loes Zwart41.50-41.5
89.Arie Wim Kars410-41
90.Cisco Pels0261541
91.Sietse van der Werff360541
92.Theo Termaat004040
93.Evert Jan van Dijk003535
94.Jan Mart Elenbaas1222034
95.Joop Buinink33.50-33.5
96.Djoen Liem0-74033
97.Jennine Panneman330-33
98.Eelco Bruinsma0122032
99.Bert Matla023032
100.Jasper Spiering0171532
101.Ida Dulfer31.50-31.5
102.Henny Remmers310-31
103.Klaas Fopma003030
104.Teun Veken0201030
105.Maarten van den Belt042529
106.Sander Baars0181028
107.Pim van Oppenraaij661527
108.Natascha Darlang012526
109.Huub Roelvink062026
110.Ben Gihaux24.50-24.5
111.Hanne van de Hoek042024
112.Peter Valckx22.50-22.5
113.Rene Ferrier220-22
114.Gerard Snel071522
115.Patrick Haamans002020
116.Niels Rigter0101020
117.Tom Schipper002020
118.Daan Verzijlenberg002020
119.Floris van Woesik0101020
120.Marco van Veen041519
121.Thomas Oudshoorn031518
122.Frans Blom (Haarlem)021517
123.Sybert Stroeve110516
124.Martijn van Diemen001515
125.Peter de Haan001515
126.Diek Kubbe150-15
127.Kars Oomen010515
128.Dennis Bakker09514
129.Tim Waghenaar09514
130.Tim Kniep08513
131.Bram Bimmerman12.50-12.5
132.Paulien Bongers120-12
133.Nic van der Riet120-12
134.Ries Wesseling120-12
135.Wim van der Zande120-12
136.Frans Vossenaar11.50-11.5
137.Hein Meijer110-11
138.Ben Phaippou110-11
139.Carl van Schagen0-92011
140.Henk Bleyendaal100-10
141.Bart van der Burg100-10
142.Leon Canisius001010
143.Curil Mica001010
144.Jeroen van Wijngaarden001010
145.Bert Zwaving001010
146.Ary Hordijk8.50-8.5
147.Jens Roep80-8
148.Erik d' Ailly7.50-7.5
149.Annemarie van den Bogaard7.50-7.5
150.Marc de Bokx0257
151.Rodger van Leeuwen0257
152.Toni Klok0156
153.Olaf Verhoeven0156
154.Bas Collette0055
155.Bart Gerritsen0055
156.Arjen Hoogenhout0055
157.Alex Klaver0055
158.Bart Maat0055
159.Charlotte Oostland0055
160.Koos Pijnaker0055
161.Bart Rademaker0055
162.Ilja de Vries0055
163.Richard Bastiaans0-6104
Totaal aantal records 163
Aangeboden door Maarten Toneman