FC TRAPPIST

SUPERPRESTIGE

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelname punten voor de wedstrijden;
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden 
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

2023SP (eindstand)Wedstr.ptnDeelname(/2)ToerptnToerptn/2Totaal
1Peter Turk4990331165,5304,5
2Hugo Bakker133115189257
3Jo Thewessem14385228
4Riemsdijk, vanPeter456228228
5Marthijn Licher119100219
6Ivo van Hilvoorde13385218
7Jack van Honschoten12475199
8Esch, vanJan391195,5195,5
9Mart Dominicus75904422187
10Ivo Rigter7395189177
11Sjoerd Harleman9670166
12JanssenAad329164,5164,5
13Ard van Straten66802613159
14BloklandRobert850201100,5158,5
15David Klinkert7970149
16Oosten, vanPiet5283141,5146,5
17Johan van Marle5195146
18Peter Giljam7570145
19Ruud van Straten6180141
20KuitRenée250125125
21Frans Poels4070189119
22Rinus Cerfontain7345118
23Lukas Ijsseling18656733,5116,5
24Jan Maarten Deurvorst3085115
25StrahlBirgit223111,5111,5
26Eric van Steijn5255107
27Niels Rigter2275189106
28KoelemanBen206103103
29Matthijs Wansink4755102
30Valk, van derJos204102102
31Dijk, vanPerry1989999
32Dirk Gerritsen287098
33Wouter-Jan Kleinlugtenbelt584098
34KarsArie Wim19597,597,5
35Hans van Keimpema574097
36ZwartLoes1929696
37Jan Repko346094
38Arjan van Ketel494594
39Bert Matla336093
40HiddinkMartha18592,592,5
41Theo van der Neut256590
42Bas Schrage494089
43Zande, van derWim7408140,587,5
44Lange, deMarc17386,586,5
45Schaik, vanPim1708585
46Evert Jan van Dijk196584
47Koen Polder572582
48Griensven, vanFrans1648282
49Cisco Pels523082
50Tim Boudri453580
51GodijnPeter1587979
52CasparieGer1487474
53Jasper Spiering314071
54Bas Peperkoorn106070
55Michiel van Asbeck402565
56Michel Butter155065
57Joost Hartog145064
58Cyril Mica184563
59HordijkAry320804063
60Heiden, van derMax1266363
61Maarten van den Beld214061
62EA Kempenaar164561
63Jan Visser253560
64VertregtMaaike11959,559,5
65Tom Schipper233558
66Giel Kortekaas134558
67Bert Zwaving85058
68Eric  vd Heuvel85058
69Marlin Burkunk223557
70MooijCor1145757
71Tim Kniep213556
72Niels Kooij193554
73Jesse Klein391554
74Djoen Liem134053
75Bas Klein114051
76Evert FerminEvert210763850
77PannemanJennine964848
78Fred Molenaar133548
79BremerLiduine964848
80Daan Verzuilenberg113546
81Olaf Verhoeve1925044
82Ben Roelvink222042
83Rob Schippers73542
84ZonneveldJeroen8341,541,5
85Natascha Darling63541
86LeendersAlex8140,540,5
87BlomFrans5683439
88Joop Vangangel182038
89Jeroen Hamer122537
90Jort Vos1125036
91Jan Joost Oostenbrink3535
92BreekRies683434
93Werff, van derSietse683434
94Jack Zwartveld43034
95BleyendaalHenk663333
96Daan Blekemolen33033
97Koos Pijnacker33033
98Ronny Kasten1715032
99Linden, van derGijsjan603030
100KubbeDiek603030
101ValckxPeter582929
102Hildo Kolen72027
103Jeroen Graas225027
104Jan Bernhart62026
105Niels Hallingse161026
106Frans Verhoeve161026
107Huub Roelvink161026
108Rick van Nunen62026
109Tim Forrer1015025
110Marco van Veen2525
111Onno Bakker2525
112RoosMarco482424
113Edwin van Helmond32023
114Rieks van Rooijen71522
115Dulfer NiamutIda442222
116Ede, vanSimon442222
117JagtmanJoep4321,521,5
118BoterGerard402020
119BlomHenk402020
120Hanne van der Hoek2020
121Leendert Pot1010020
122Rudi K.41519
123Lester du Perron81018
124Leendert Schoenmaker710017
125Eelco Bruinsma61016
126Olav Heuts11516
127Tony Klok10515
128Christiaan Koenders015015
129Paul Graas1515
130Bjarne Oomens9514
131Peter van Steijn41014
132StratenLinda261313
133GihauxBen2311,511,5
134OosthoekGini2311,511,5
135RoepJens2311,511,5
136WijnbergenKees221111
137BongersPaulien221111
138Maarten Mastenbroek110011
139FerrierRene2110,510,5
140RemmersHenny2110,510,5
141Annet Remmerswaal1010
142Carel Hulshof1010
143Jan Gottmer1010
144Jitse Koops1010
145Kroon, deMarijke201010
146Patrick Verheij10010
147HormeijerPeter201010
148Edwin van Deuren5510
149KoolenMarleen201010
150MartinNiall201010
151MeermanHans201010
152de RidderMarja201010
153van LingenCaroline201010
154de HaanWim201010
155van OostromMartin201010
156Bart Bijvoet257
157Bernard Schaap0505
158Bob Brune505
159Emiel van Eykeren505
160Glenn Wassing505
161Klaas Fopma505
162Vincent van Olphen505
163Ruben Koekhoven505