TIJDRITBEKER 2022

Er zijn ZES tijdritten bij de Trappist die meetellen voor de Tijdritbeker: de proloog bij de openingswedstrijd en het Omnium, de koppeltijdrit, de ploegentijdrit, de gewone en de lange individuele tijdrit.

  • Proloog: 3,1 km, circuit Spaarnwoude
  • Proloog: 3,1 km als onderdeel van het Omnium
  • Individuele tijdrit: 22 km, AR-kanaal bij Driemond
  • Koppeltijdrit: 25 km, circuit Spaarnwoude of Sloten
  • Ploegentijdrit 4 renners, 34 km, circuit Spaarnwoude
  • Lange individuele tijdrit, 40 km, AR-kanaal bij Driemond

Van beide prologen wordt een ranking gemaakt van de beste uitslagen per categorie. De renner die de meeste punten haalt bij deze vijf ritten wint de tijdritbeker. Bij gelijke stand is de (gewone) Individuele tijdrit doorslaggevend. Uitreiking tijdens de nieuwjaarsreceptie. Er is een A-winnaar en een B-winnaar. Koppeltijdrit en ploegentijdrit tellen voor Tijdritbeker B als alle renners van de B Categorie zijn, anders voor de A.

Klassement

TIJDRITBEKER 2022
RennerTOTAALOpeningKoppelTT ArkTT OmniumCombi prologenPloegenTT ARK XL
Cat. ARuud van Straten3196979
Hugo Bakker28877310
Jack van Honschoten28910108
Ivo Rigter274884110
Mike Cooper25510510
Giel Kortekaas1881099
Ard van Straten182959
Cyril Mica15696
Cisco Pels101010
Olav Heuts1010
Koen Polder99
Hans van Keimpema77
Mart Dominicus A/B77
Martijn Licher4384
Bernard Schaap262
Sjoerd Harleman07
Jack Zwartveld03
Leendert Pot02
Gerard Snel01
Cat. BFrans Poels38799101010
Eric vd Heuvel3098649
Olaf Verhoeve2277510
Jan Maarten Deurvortst201010
Johan van Marle15687
Daan Blekemolen A/B101010
Frans Verhoeve1010
Peter Turk9841
Christiaan Koenders999
Frans Blom99
Rieks van Rooijen99
Ivo van Hilvoorde888
Joost Hartog772
Evert Fermin77
Jo Thewessem686
Djoen Liem353
Eric van Steijn252
Mart Dominicus B/A09
Ruud van Eijk04
Paul Bremmer03
Erik A. Kempenaar03
Theo vd Neut02
Natascha Darlang01
Snelste 10 tijden beide prologen
klasseringpunten
A.Cisko Pels4:10:437110
Giel Kortekaas4:16:41929
Jack van Honschoten4:17:2538
Ruud van Straten4:18:81747
Cyril Mika4:24:33856
Mike Cooper4:24:74665
Marthijn Licher4:26:01274
Hugo Bakker4:26:85383
Bernard Schaap4:27:00092
Ivo Rigter4:28:408101
B.Frans Poels4:39:585110
Christiaan Koenders4:50:60029
Ivo van Hilvoorde4:51:50138
Johan van Marle4:53:32247
Jo Thewessem4:54:96076
Olaf Verhoeve4:55:48165
Eric van den Heuvel4:57:51274
Djoen Liem4:58:75883
Eric van Steijn5:00:22692
Peter Turk5:02:166101
Daan Blekemolen B/A4:42:034
Mart Dominicus A/B4:40:847
Ploegentijdrit
Team A1Giel KortekaasArd van StratenRuud van StratenKoen Polder
Team A2Hugo BakkerOlav HeutsIvo RigterMike Cooper
Team B1Frans PoelsOlaf VerhoeveFrans Verhoeve
Team B2Rieks van RooijenFrans BlomEric vd Heuvel

Spelregels individuele tijdritten

TT ARK: We starten zoals gebruikelijk even voorbij Driemond en rijden dan 11 km cq 20 km langs het Amsterdam-Rijnkanaal richting Utrecht. Bij het keerpunt draaien we om en rijden we – verrassing! – hetzelfde stuk terug. Daar registreert de jury de tijd en maken ze het klassement op.
Iinschrijving kan vanaf ca. half 7, tot uiterlijk TIEN VOOR ZEVEN De jury heeft geen tijd en dus ook geen pardon voor laatkomers! Dus kom op tijd!
De individuele tijdrit is niet toegankelijk voor introducees.
De startvolgorde wordt door de jury bepaald.
Renners starten 1 minuut na elkaar en worden door juryassistenten bij de start in evenwicht gehouden.
De jury en tijdwaarnemers hebben hun handen vol om de tijdrit in goede banen te leiden. Laat ze met rust zolang er nog renners onderweg zijn.

Spelregels koppeltijdrit en ploegentijdrit

We rijden op het circuit Spaarnwoude of Sloten met Mylaps. Daar registreert de jury de tijd van de tweede renner cq vierde en maakt ze het klassement op.
Renners zoeken zelf tevoren een partner om de koppeltijdrit te rijden. Ook voor de ploegentijdrit stellen renners zelf een team van 4 renners samen.
Stayeren achter een ander koppel/team in de wedstrijd leidt tot diskwalificatie. Hieronder verstaan we het moedwillig binnen 10 meter achter een ander team rijden, en/of binnen 2 meter ernaast. Inhalen gebeurt dus zoveel mogelijk aan de linkerzijde van de weg, ingehaalde teams rijden aan de rechterzijde van de weg. Bij twijfel en discussie over stayeren beslist de jury.
De koppeltijdrit en de ploegentijdrit zijn niet toegankelijk voor introducees.

Inschrijving kan vanaf ca. half 7, tot uiterlijk TIEN VOOR ZEVEN De jury heeft geen tijd en dus ook geen pardon voor laatkomers! Dus kom op tijd!
De startvolgorde wordt door de jury bepaald.
Koppels/teams starten 1 minuut na elkaar en worden eventueel door juryassistenten bij de start in evenwicht gehouden.
De jury en tijdwaarnemers hebben hun handen vol om de tijdrit in goede banen te leiden. Laat ze met rust zolang er nog renners onderweg zijn.

KLASSEMENTEN: