UITSLAGEN 2022

De uitslagen zijn nog niet weer te geven als bedoeld, maar hieronder alvast een overzicht van de uitslagen tot nu toe.

DatumWedstrijdcat.rennerklassementwedstrijdptnopmerkingen
29-jun3e ZomerwedstrijdARinus Cerfontain110
Cisco Pels29
Tom Schipper38
Marthijn Licher47
Peter Giljam56
Maarten van der Beld65Strijdlust
Olav Heuts74
Marco van Veen83
Dirk Gerritsen92
Jan Joost Oostenbrink101
Ard van Stratennog in willekeurige volgorde
Hugo Bakker
Ivo Rigter
Jack van Honschoten
Jack Zwartveld
Mike Cooper
Edwin van Helmond
BIvo van Hilvoorde110
Johan van Marle29
Michel van Asbeck38
Evert Fermin47
Olaf Verhoeve56
Arjen van Ketel65
Koos Pijnaker74
Paul Graas83
Bas Schrage92
Bas Peperkoorn101
Niels RigterStrijdlust
Bert Matlanog in willekeurige volgorde
Bert Zwaving
Eric van Steijn
Erik Alexander Kempenaar
Frans Poels
Natasche Darlang
Peter van Steijn
Rieks van Rooijen
Jacques Kalisvaart
Bob Bruneintroducé
Emiel Beukenkampintroducé
Jan Mart Elenbaas
Jasper Spiering
Mart Dominicus
Jeroen Graas
David Klinkerintroducé
Ton Lemmers
& mystery guest
DatumWedstrijdcat.rennerklassementwedstrijdptnopmerkingen
23-junZandvoortACisco Pels120
Tim Kniep218
Jesse Klein316
Rinus Cerfontain414
Huub Roelvink512
Bernard Schaap610
Wouter Jan Kleinlugtenbelt78
Hugo Bakker86
Joop Vangangel94
Cyril Mica102
Ard van Straten
Bas Klein
Giel Kortekaas
Ivo Rigter
Jack Zwartveld
Jan Repko
Marthijn Licher
Michel Butter
Mike Cooper
Olav Heuts
Rick van Nunen
Ruud van Straten
Sjoerd Harleman
Ben Roelvink
Djoen Liem
Edwin van Helmond
Evert Jan van Dijk
Gem Wender
Jan Joost Oostenbrink
Leendert Pot
Marco van Veen
Richard Butter
BJohan van Marle120
Jasper Spiering218
Ivo van Hilvoorde316
Frans Verhoeve414
Anton van der Graaf512introducé/sponsor
Eric van Steijn610
Michiel van Asbcek78
Evert Fermin78
Jan Mart Elenbaas94
Olaf Verhoeven102
Annet van Remmerswaal
Arjen Hoogenhout
Arjen van Ketel
Bas Peperkoorn
Bert Zwaving
Christiaan Koenders
Eric van den Heuvel
Erik Alexander KempenaarDNF
Frans Poels
Jan Gottmer
Joost Hartog
Koos Pijnaker
Mart Dominicus
Natascha Darlang
Peter van Steijn
Rieks van Rooijen
Carl van Schagen
Daan BlekemolenDSQ, verkeerde cat.
Eelco Bruinsma
Hanne van den Hoek
Lukas IJsseling
Jeroen de Graafintroducé/sponsor
Jitze Koops
Jo Thewessem
Joanne Brouwer
Kiet Kruiskamp
Maarten van den BeldDSQ, verkeerde cat.
Niels Rigter
Peter Brandsma
Peter Canisius
Rob Schippers
Ronny Kasten
Rudy Krooder
Theo van der Neut
Thomas de Groot
Paul BremmerDNF

DatumWedstrijdcat.rennerklassementwedstrijdptnopmerkingen
19-junPloegentijdritTeam A1Hugo Bakker11046:38:00
Ivo Rigter110
Olav Heuts110
Mike Cooper110
Team A2Giel Kortekaas2946:53:00
Ard van Straten29
Ruud van Straten29
Koen Polder29
Team B1Frans Poel11051:15:00
Olaf Verhoeve110
Frans Verhoeve110
Team B2Rieks van Rooijen2954:15:00
Frans Blom29
Eric van den Heuvel29
DatumWedstrijdcat.rennerklassementwedstrijdptnopmerkingen
15-jun2e zomer/LDWAMike Cooper110
Cisco Pels29
Tim Boudri38
Wouter Jan Kleinlugtenbelt47
Marthijn Licher56
Peter Giljam65
Dirk Gerritsen74
Daan Blekemolen83
Michel Butter92
Giel Kortekaas101strijdlust
Djoen LiemDNF
BIvo van Hilvoorde110
Olaf Verhoeve29
Jasper Spiering38strijdlust
Jo Thewessem47
Peter Turk56
Michiel van Asbeck65
Jeroes Graas74
Bert Matla83
Jeroen Hamer92
Bas Schraage101
DatumWedstrijdcat.rennerklassementwedstrijdptnopmerkingen
puntentotaal
12-junOmnium totaal
AGiel Kortekaas11022
Ruud van Straten2921
Marthijn Licher3821
Bernard Schaap4721
Ard van Straten5620
Hugo Bakker6519
Ivo Rigter7415
Jack Zwartveld8312
Leendert Pot9211
BMart Dominicus11023
Jo Thewessem2922
Frans Poels3821
Olaf Verhoeve4719
Djoen Liem5619
Peter Turk6518
Eric van den Heuvel7417
Joost Hartog8316
Erik A. Kempenaar925
Omium ProloogAGiel Kortekaas1104:16:419
Ruud van Straten294:18:817
Marthijn Licher384:26:012
Hugo Bakker474:26:853
Bernard Schaap564:27 – geen chip
Ard van Straten654:30:127
Ivo Rigter744:30:251
Jack Zwartveld835:01:215
Leendert Pot925:06:907
BFrans Poels1104:39:585
Mart Dominicus294:40:847
Jo Thewessem384:54:960
Olaf Verhoeve474:55:481
Eric van den Heuvel564:57:512
Djoen Liem654:58:758
Peter Turk745:02:166
Erik A. Kempenaar835:02:166
Joost Hartig925:11:511
punten
Omnium PuntenkoersAGiel Kortekaas11050
Ruud van Straten2942
Hugo Bakker3825
Bernard Schaap4720
Ard van Straten5618
Ivo Rigter6516
Jack Zwartveld7411
Marthijn Licher838
Leendert Pot928
BMart Dominicus11049
Jo Thewessem2923
Frans Poels3816
Peter Turk4712
Olaf Verhoeve569
Joost Hartog658
Djoen Liem748
Eric van den Heuvel837
Erik A. Kempenaar920
Omium criteriumAMarthijn Licher110
Ard van Straten29
Bernard Schaap38
Leendert Pot47
Ivo Rigter56
Jack Zwartveld65
Hugo Bakker74
Ruud van Straten83
Giel Kortekaas92
BDjoen Liem110
Joost Hartog29
Eric van den Heuvel38
Peter Turk47
Olaf Verhoeve56
Jo Thewessem65
Mart Dominicus74
Frans Poels83
Erik A. Kempenaar9DNF
DatumWedstrijdcat.rennerklassementwedstrijdptnopmerkingen
1-jun1e ZomerwedstrijdAJoop Vangangel110
Sjoerd Harleman29
Jack van Honschoten38
Tim Boudri47
Tom Schipper56
Peter Giljam65
Hugo Bakker74
Daan Blekemolen83
Marthijn Licher92
Olav Heuts101
Giel Kortekaas11
Edwin van Helmond12
Leendert Pot13
Mike Cooper14
Ivo Rigter15
Jan Joost Oostenbrink16
Hans van Keimpema17
Cyril Mika18
Jan Jaap Smit19Introducé
Maarten van den Beld20
Ard van Straten21
Michel Butter22
Marco van Veen23Strijdlust
BKoos Pijnaker110
Frans Poels29Strijdlust
Eric van Steijn38
Peter van Steijn47
Ivo van Hilvoorde56
Michiel van Asbeck65
Johan van Marle74
Theo van der Neut83
Bas Schrage92
Jan Mart Elenbaas101
Joep Thiecke11
Peter Turk12
Bas Peperkoorn13
Jitze Koops14
Evert Fermin15
Eric van den Heuvel16
Paul Bremmer17
Niels Kooij18
Daan de Vries19
Jo Thewessem20
Annet Remmerswaal21
Lucas Ijsseling22
Mathijs Wansinkgeen chip?
Niels Rigterhuurchip 8 werkt niet?
Mitchel OssebaarIntroducé zonder chip
Mystery guest
Natascha DarlangDNF
Jan Maarten DeurvorstDNF

DatumWedstrijdcat.rennerklassementwedstrijdptnopmerkingen
A en B samen
25-meiHounds&HaresAJack van Honschoten120
ASjoerd Harleman219
AGiel Kortekaas318
AMarthijn Licher417
BIvo van Hilvoorde516
BOlaf Verhoeve615
BJo Thewessem714
BEvert Fermin813
BArjen van Ketel912
BJoost Hartog1011
BBas Peperkoorn1110
BEric van den Heuvel129
BLucas Ijsseling138
ABart Bijvoet147
AJan Repko156
AMathijs Wansink165
BPaul BremmerDNF
BJan Maarten DeurvorstDNF
DatumWedstrijdcat.rennerklassementwedstrijdptnopmerkingen
18-mei4e VoorjaarswedstrijdAJack van Honschoten110Kampioen voorjaarsblok
Rinus Cerfontain29
Wouter Kleinlugtenbelt38
Bernard Schaap47
Peter Giljam56
Dirk Gerritsen65
Tom Schipper74
Rick van Nunen83
Giel Kortekaas92
Bas Klein101
Marco van Veen11
Gem Wender12
Sander Troost13Introducé
Ard van Straten14
Mike Cooper15
Edwin van Helmond16
Jan Joost Oostenbrink17Introducé
Cyril Mica18
Marthijn Licher19
Olav Heuts20
Hugo Bakker21
Evert Jan van Dijk22
Jan Repko                                                        23
Mathijs Wansink –strijdlust, chip werkt niet?
BDaan Blekemolen110Kampioen voorjaarsblok
Frans Verhoeven29
Olaf Verhoeve38
Ivo van Hilvoorde47
Koos Pijnaker56
Jasper Spiering65
Marten Postma74
Arjen van Ketel83
Peter Turk92
Bas Peperkoorn101
Ruud van Eijk11
Jeroen Graas12
Joost Hartog13
Daan de Vries14
Jan Mart Elenbaas15
Joep Thiecke16Introducé
Johan van Marle17
Bert Zwaving18
Christiaan Koenders19
Paul Bremmer20
Rieks van Rooijen21
Peter van Steijn22
Annet Remmerswaal23
Eric van Steijn24
Natascha Darlang25
Wim van der Zande26
Jo Thewessem27
Djoen Liem28
Jan Maarten Deurvorst29
Hanne van der Hoek                 30strijdlust
Niels Kooij  –chip werkt niet?
Anne WiersmaIntroducé, chip werkt niet?

DatumWedstrijdcat.rennertijdklassementwedstrijdptn
13-meiTT ARKAJack van Honschoten32:14:52110
Cyril Mica32:21:2129
Ivo Rigter33:46:0538
Hugo Bakker34:57:4347
Ruud van Straten35:12:0256
BJan Maarten Deurvorst35:24:68110
Frans Poels35:25:5229
Eric vd Heuvel38:34:7838
Olaf Verhoeve39:00:1147

DatumWedstrijdcat.rennerklassementwedstrijdptnBergpunten
7-meiNedereindse BergA
Bas Klein110
Jack van Honschoten2916
Gerard Snel38
Sjoerd Harleman472
Rinus Cerfontain56
Bernard Schaap65
Marthijn Licher74
Hugo Bakker833
Olav Heuts92
Ivo Rigter101
Cyril Mica11
Jan Repko12
Joop Vangangel13
Mart Dominicus14
BJasper Spiering1103
Theo vd Neut294
Ivo van Hilvoorde382
Jo Thewessem47
Eric van Steijn56
Johan van Marle654
Evert Fermin74
Peter van Steijn83
Peter Turk92
Djoen Liem101
Frans Poels111
Bert Zwaving12
Wim vd Zande13
Rieks van Rooijen14
Erik Alex. Kempenaar15
Jan Maarten Deurvorst16
Eric vd Heuvel172
27-4-20223e Voorjaarswedstrijd  klassering wedstrijd
punten
  AJack van Honschoten110 
   Sjoerd Harleman29strijdlust
   Bas Klein38 
   Hugo Bakker47 
   Peter Giljam56 
   Ruud van Straten65 
   Mart Dominicus00DNF
   Leendert Pot  DNF
       
  BIvo van Hilvoorde110 
   Jasper Spiering29 
   Jeroen Graas38 
   Peter Turk47 
   Bas Peperkoorn56 
   Bert Matla65 
   Natascha Darlang74 
   Stijn Matla83 
   Frans Poels92strijdlust
   Erik Alex. Kempenaar101 
   Djoen Liem110 
   Jo Thewessem120 

DatumWedstrijdcat.rennerklassementwedstrijdptnopm.
27-3-2022Openingswedstrijd    
  ACisco Pels110 
   Jack van Honschoten29 
   Marthijn Licher38 
   Rinus Cerfontain47 
   Bas Klein56 
   Sjoerd Harleman65strijdlust
   Dirk Gerritsen74 
   Rick van Nunen83 
   Gerard Snel92 
   Jan Repko101 
   Hugo Bakker110 
   Bernard Schaap120 
   Ard van Straten130 
   Giel Kortekaas140 
   Jack Zwartveld150 
   Hans van Keimpema160 
   Ivo Rigter170 
   Mart Dominicus180 
   Cyril Mica190 
   Bart Bijvoet200 
   Mike Cooper  DNF
       
  BChristiaan Koenders110 
   Eric van Steijn29 
   Daan Blekemolen38 
   Ivo van Hilvoorde47 
   Theo van de Neut56 
   Ruud van Eijk65 
   Peter van Steijn74 
   Joost Hartog83 
   Evert Fermin92 
   Natascha Darlang101 
   Annet Remmerswaal110 
   Rudi Krooder120 
   Johan van Marle130 
   Frans Poels140 
   Djoen Liem150 
   Peter Turk160 
   Martijn Bremmer170 
   Jan Maarten Deurvorst180strijdlust
   Paul Bremmer  DNF
      
27-3-2022Tijdrit OpeningACisco Pels110Tijdritbekerpunten
   Jack van Honschoten29 
   Giel Kortekaas38 
   Sjoerd Harleman47 
   Cyril Mica56 
   Mike Cooper65 
   Ivo Rigter74 
   Marthijn Licher83 
   Ard van Straten92 
   Gerard Snel101 
   Hugo Bakker11  
   Bernard Schaap12  
   Dirk Gerritsen13  
   Bart Bijvoet14  
   Rick van Nunen15  
   Mart Dominicus16  
   Jan Repko17  
   Rinus Cerfontain18  
   Hans van Keimpema19  
   Bas Klein20  
   Jack Zwartveld21  
       
  BDaan Blekemolen110 
   Christiaan Koenders29 
   Ivo van Hilvoorde38 
   Frans Poels47 
   Johan van Marle56 
   Eric van Steijn65 
   Ruud van Eijk74 
   Paul Bremmer83 
   Theo van de Neut92 
   Natascha Darlang101 
   Joost Hartog11  
   Peter Turk12  
   Jan Maarten Deurvorst13  
   Peter van Steijn14  
   Djoen Liem15  
   Annet van Remmerswaal16  
   Evert Fermin17  
   Martijn Bremmer18  
   Rudi Krooder19  
       
6-4-20221e VoorjaarswedAJack van Honschoten110 
   Giel Kortekaas29 
   Jesse Klein38 
   Dirk Gerritsen47 
   Peter Giljam56 
   Ard van Straten65 
   Bas Klein74 
   Ruud van Straten83 
   Hans van Keimpema92 
   Hugo Bakker101 
   Pim van Oppenraaij  DSQ stayeren bij B
   Marthijn Licher  DNF valpartij
   Leendert Pot  DSQ afgesneden
   Rinus Cerfontain  DNF lek
   Olav Heuts  DNF lek
       
  BDaan Blekemolen110 
   Koos Pijnaker29 
   Jan Maarten Deurvorst38 
   Johan van Marle47 
   Olaf Verhoeve56 
   Jitze Koops65 
   Natascha Darlang74 
   Eric van Steijn83 
   Peter Turk92 
   Jeroen Graas101 
   Rudi Krooder110 
   Jan Gottmer  DNF
10-4-2022KoppeltijdritAJack van Honschoten110 
   Mike Cooper110 
   Ard van Straten29 
   Ruud van Straten29 
   Hugo Bakker38 
   Ivo Rigter38 
   Hans van Keimpema47 
   Mart Dominicus47 
   Cyril Mika  DNF, Olaf eraf
   Olaf Verhoeve  DNF
       
  BJan Maarten Deurvorst110 
   Daan Blekemolen110 
   Frans Poels29 
   Eric van den Heuvel29 
   Johan van Marle38 
   Peter Turk38 
   Evert Fermin47 
   Joost Hartog47 
   Patrick Verheij  DNF Erik A loste
   Erik Alexander Kempenaar  DNF
20-4-20222e VoorjaarswedACisco Pels110 
   Peter Giljam29 
   Rinus Cerfontain38 
   Jack van Honschoten47strijdlust
   Hugo Bakker56 
   Olav Heuts65 
   Joop Vangangel74 
   Dirk Gerritsen83 
   Bas Klein92 
   Ivo Rigter101 
   Cyril Mika110 
   Hans van Keimpema120 
   Leendert Pot130 
   Jan Repko140 
   Ruud van Straten150 
   Marco van Veen160 
       
  BDaan Blekemolen110 
   Olaf Verhoeve29 
   Koos Pijnaker38 
   Peter van Steijn47 
   Jitze Koops56 
   Marten Postma65 
   Jeroen Graas74 
   Maarten van den Beld83 
   Peter Turk92 
   Frans Poels101 
   Bas Peperkoorn110 
   Joost Hartog120 
   Michiel van Asbeck130 
   Bas Schraage140 
   Barry Miedema150 
   Theo van de Neut160 
   Jo Thewessem170strijdlust
   Erik Alexander Kempenaar180 
   Jacques Kalisvaart 0geen chip
   Jan Gottmer 0geen chip
   Daan de Vries  DNF
   Tom Schipper  DNF

Paar uitslagen 2021:

7-04-2021:TT Training individueel 5 hele ronden – categorie A – 10 deelnemers.

TrappistlidKlasseringPntTijdVerschilAfgest.DiskwOpm
Dennis Bakker22:14:9900:00:00   41,8 km/u gemiddeld
Jack van Honschoten23:17:5601:02:57   39,91 km/u gemiddeld
Mike Cooper23:18:6101:03:62   
Cyril Mica23:32:2301:17:24   
Maarten van den Beld24:04:4201:49:43   
Giel Kortekaas24:07:3201:52:33   
Marlin Burkunk10 24:42:1002:27:11   
Huub Roelvink11 24:46:5902:31:60   
Peter Giljam13 24:57:6902:42:70   
Olaf Verhoeven18 26:58:6404:43:65   34,47 km/u gemiddeld

^07-04-2021:TT Training individueel 5 hele ronden – categorie B – 14 deelnemers.

TrappistlidKlasseringPntTijdVerschilAfgest.DiskwOpm
Ard van Straten24:17:2300:00:00   38.27 km/u gemiddeld
Bernard Schaap24:23:4700:06:24   
Frans van Zweden24:31:9000:14:67   
Ruud van Straten12 24:48:8000:31:57   
Barry Miedema14 25:08:8000:51:57   
Marten Postma15 26:34:6902:17:46   
Jan Gottmer16 26:35:9002:18:67   
Fred Molenaar17 26:47:8802:30:65   
Eric van den Heuvel19 27:00:0002:42:77   
Evert Fermin20 27:11:3602:54:13   
Johan van Marle21 27:14:9102:57:68   
Tim Forrer22 27:19:4603:02:23   
Ruud van Eijk23 29:05:2304:48:00   31,96 km/u gemiddeld
Peter Turk99:99:9976:22:76  koud

^28-03-2021:Training Ploegentijdrit – Ploegentijdrit – categorie B – 48 deelnemers.

TrappistlidKlasseringPntTijdVerschilAfgest.DiskwOpm
Jan Maarten Deurvorst51:03:1300:00:00  10 (d10|10) met Pim, Jelle & Marthijn
Marthijn Licher51:03:1300:00:00  10 (d10|10) met Pim, Jelle & Jan Maarten
Pim van Oppenraaij51:03:1300:00:00  10 (d10|10) met Jan Maarten, Jelle & Marthijn
Jelle Sernee51:03:1300:00:00  10 (d10|10) met Pim, Jan Maarten & Marthijn
Maarten van den Beld51:27:6400:24:51  9 (d9|10) Team Peter G, Bas, Maarten & Huub
Peter Giljam51:27:6400:24:51  9 (d9|10) met Bas, Maarten & Huub
Bas Klein51:27:6400:24:51  9 (d9|10) met Peter, Maarten & Huub
Huub Roelvink51:27:6400:24:51  9 (d9|10) Team Peter G, Bas, Maarten & Huub
Olav Heuts51:51:1700:48:04  8 (d8|10) Team Ivo, Olav, Frans, Ruud A
Frans Poels51:51:1700:48:04  8 (d8|10) Team Ivo, Olav, Frans, Ruud A
Ivo Rigter51:51:1700:48:04  8 (d8|10) Team Ivo, Olav, Frans, Ruud A
Ruud van Straten51:51:1700:48:04  8 (d13|20) Team Ivo, Olav H, Frans en Ruud 2x
Cyril Mica52:44:8801:41:75  – (d0|10) Team Barry en Cyril, verloren Patrick en Erik Alexander
Barry Miedema52:44:8801:41:75  – (d0|10) Team Barry en Cyril, verloren Patrick en Erik Alexander
Rinus Cerfontain53:25:8802:22:75  7 (d7|10) Team Rinus, Bert, Mart, Niels
Mart Dominicus53:25:8802:22:75  7 (d7|10) Team Rinus, Bert, Mart, Niels
Niels Kooij53:25:8802:22:75  7 (d7|10) Team Rinus, Bert, Mart, Niels
Bert Zwaving53:25:8802:22:75  7 (d7|10) Team Rinus, Bert, Mart, Niels
Arjen Hoogenhout53:54:3402:51:21  – (d0|10) Team Gerard, Arjen H verloren Eric en Djoen
Gerard Snel53:54:3402:51:21  – (d0|10) Team Gerard, Arjen H verloren Eric en Djoen
Mike Cooper54:27:9103:24:78  – (d0|10) Team Mike, Sjoerd met valpartij Marlin en Jan R
Sjoerd Harleman54:27:9103:24:78  – (d0|10) Team Mike, Sjoerd met valpartij Marlin en Jan R
Ruud van Eijk55:02:6503:59:52  6 (d6|10) Team Bernard, Ruud vE, Marten, Stephan
Stephan Ottenhoff55:02:6503:59:52  6 (d6|10) Team Bernard, Ruud vE, Marten, Stephan
Marten Postma55:02:6503:59:52  6 (d6|10) Team Bernard, Ruud vE, Marten, Stephan
Bernard Schaap55:02:6503:59:52  6 (d6|10) Team Bernard, Ruud vE, Marten, Stephan
Koen Polder56:06:0805:02:95  5 (d5|10) Team Koen, Peter T, Ruud B, Ard
Ard van Straten56:06:0805:02:95  5 (d5|10) Team Koen, Peter T, Ruud B, Ard
Ruud van Straten56:06:0805:02:95  5 (d13|20) Team Koen, Peter T, Ruud, Ard
Peter Turk56:06:0805:02:95  5 (d5|10) Team Koen, Peter T, Ruud B, Ard
Tim Forrer56:25:2605:22:13  4 (d4|10) Team Tim, Olav V, Giel, Koos
Giel Kortekaas56:25:2605:22:13  4 (d4|10) Team Tim, Olav V, Giel, Koos
Koos Pijnaker56:25:2605:22:13  4 (d4|10) Team Tim, Olav V, Giel, Koos
Olaf Verhoeven56:25:2605:22:13  4 (d4|10) Team Tim, Olav V, Giel, Koos
Eric van den Heuvel57:04:4306:01:30  – (d0|10) Team Gerard, Arjen H verloren Eric en Djoen
Frans Blom (Haarlem)61:01:9009:58:77  3 (d3|10) Team Evert, Ruben, Frans B, Rieks
Evert Fermin61:01:9009:58:77  3 (d3|10) Team Evert, Ruben, Frans B, Rieks
Ruben Koeckhoven61:01:9009:58:77  3 (d3|10) Team Evert, Ruben, Frans B, Rieks
Rieks van Rooijen61:01:9009:58:77  3 (d3|10) Team Evert, Frans B, Ruben, Rieks
Michiel van Asbeck61:23:3510:20:22  2 (d2|10) Team Joost, Michiel, Jan G, Arjen
Jan Gottmer61:23:3510:20:22  2 (d2|10) Team Joost, Michiel, Jan G, Arjen
Joost Hartog61:23:3510:20:22  2 (d2|10) Team Joost, Michiel, Jan G, Arjen
Arjen van Ketel61:23:3510:20:22  2 (d2|10) Team Joost, Michiel, Jan G, Arjen
Marlin Burkunk99:99:9949:36:86  – (d0|10) Team Mike, Sjoerd met valpartij Marlin en Jan R
Jan Repko99:99:9949:36:86  – (d0|10) Team Mike, Sjoerd met valpartij Marlin en Jan R
Erik Alexander Kempenaar99:99:9949:36:86 – (d0|10) Team Barry en Cyril, verloren Patrick en Erik Alexander
Djoen Liem99:99:9949:36:86 – (d0|10) Team Gerard, Arjen H verloren Eric en Djoen
Patrick Verheij99:99:9949:36:86 – (d0|10) Team Barry en Cyril, verloren Patrick en Erik Alexander