WERELDBEKER

A en B hebben elk een eigen wereldbekerklassement. Voor het wereldbekerklassement 2022 tellen acht wedstrijden mee: Zandvoort, GP Ger Hermans, Beverwijk, Omnium, Openingswedstrijd, Clubkampioenschap, Hounds & Hares en Nedereindse Berg. De winnaar krijgt 10 punten, nummer twee 9 punten enzovoort tot en met nummer tien 1 punt. Voor A en B wordt er apart geteld. Bij gelijke stand krijgen de winnaars 10,1 punten. Door die 0,1 punt extra bij winst geeft bij een gelijke stand het aantal overwinningen de doorslag.

WERELDBEKER 2022

Eindstand2022
RennerTotaalOpeningNedereindse BergHounds & HaresOmniumZandvoortBeverwijkCKGPGH
Categorie A
1Jack van Honschoten839920101619
2Marthijn Licher61841783147
3Giel Kortekaas551910818
4Hugo Bakker5335671814
5Cisco Pels50102020
6Sjoerd Harleman3957198
7Rinus Cerfontain277614
8Tim Kniep27189
9Ard van Straten246612
10Mike Cooper23617
11Bernard Schaap225710
12Bas Klein216105
13Tim Boudri2020
14Jesse Klein1616
15Huub Roelvink1414
16Gerard Snel14284
17Tom Schipper1010
18Ruud van Straten99
19Wouter Kleinlugtenbelt88
20Jan Repko716
21Bart Bijvoet77
22Ivo Rigter71411
23Dirk Gerriten743
24Mathijs Wansink55
25Joop Vangangel44
26Maarten van den Beld44
27Rick van Nunen33
28Jack Zwartveld33
29Olav Heuts22
30Leendert Pot22
31Cyril Mika22
32Michel Butter22
33Marlin Burkink22
Categorie B
1Jo Thewessem64714910168
2Ivo van Hilvoorde5578161644
3Jasper Spiering42101814
4Mart Dominicus411061213
5Olaf Verhoeve361572210
6Evert Fermin31241384
7Koos Pijnaker28820
8Johan van Marle25520
9Eric van Steijn259610
10Christiaan Koenders251069
11Lucas Ijssseling23815
12Joost Hartog2231135
13Mathijs Wansink1818
14Peter Giljam B1616
15Theo vd Neut1569
16Frans Verhoeve1414
17Bert Zwaving1486
18Eric van den Heuvel1394
19Arjen van Ketel13121
20Anton van der Graaf1212
21Hanne van der Hoek12210
22David Klinkert1212
23Michiel van Asbeck1183
24Bas Peperkoorn1010
25Peter Turk9252
26Daan Blekemolen88
27Frans Poels88
28Peter van Steijn743
29Djoen Liem716
30Fred Molenaar77
31Ruud van Eijk55
32Frans Verhoeve55
33Jan Mart Elenbaas44
34Erik A. Kempenaar22
35Natascha Darlang11