SUPERPRESTIGE

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelnamepunten voor de wedstrijden: 
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

Eindstand 2022

totaalwedstrijdptndeelnameptndeelname/2toerpuntentoerptn/2
1PeterTurk293,55617085305152,5
2Jackvan Honschoten277177180902010
3Ivovan Hilvoorde254154200100
4HugoBakker252,51232201103919,5
5OlafVerhoeve231131200100
6AlexLeenders216,5433216,5
87PeterRiemsdijk, van201402201
8MarthijnLicher19210717085
9MartDominicus18879170854824
10Ardvan Straten18382160804221
11JosValk, van der175350175
12CiscoPels17311811055
13EvertFermin164,548150758341,5
14GielKortekaas1518613065
15JoThewessem1497415075
16KoosPijnaker1427713065
17FransPoels1396415075
18IvoRigter1375216080105
19JoostHartog135,545160802110,5
20FransGriensven, van135270135
21BenKoeleman135270135
22Johanvan Marle1345714070147
23RenéeKuit134268134
24Ruudvan Straten1234414070189
25PimSchaik, van120240120
26SjoerdHarleman1196910050
27AadJanssen117,5235117,5
28PeterGiljam1176211055
29MikeCooper1135811055
30JasperSpiering1106010050
31DaanBlekemolen109649045
32CyrilMika1022216080
34PeterGodijn100200100
35OlavHeutz993012060189
36Ericvan Steijn984311055
37DirkGerritsen954011055
38MaxHeiden, van der9418894
39LucasIJsseling93,52360308140,5
40BasKlein914110050
41JeroenGraas892912060
42TomSchipper88488040
43RinusCerfontain854070352010
44JenninePanneman8517085
45BertZwaving833310050
46Jeroende Graaf83732010
47ChristiaanKoenders80408040
48Ericvd Heuvel79398040
49Pietvan Oosten78,5010514773,5
50Jan MaartenDeurvorst78388040
51FrankWesseling77,515577,5
52FransVerhoeve75456030
53NielsRigter74642010
54MarthaHiddink7414874
55IdaDulfer Niamat73,514773,5
56RiesBreek7114271
57MarcLange, de7114271
58BasPeperkoorn702010050
59JanRepko681810050
60Arjenvan Ketel67327035
61Petervan Steijn66219045
62LiduineBremer65,513165,5
63LoesZwart6513065
64BasSchrage64248040
65Michielvan Asbeck64297035
66JoopVangangel63336030
67HeikoOberman61,512361,5
68PerryDijk, van61,512361,5
69NataschaDarlang601010050
70JesseKlein58335025
71MathijsWansink58237035
72GijsjanLinden, van der57,511557,5
73TimBoudri55354020
74HansMeerman54,510954,5
75SimonEde, van5410854
76Erik A.Kempenaar533100502010
77KoenPolder532830152010
78BernardSchaap52226030
79MG50010050
80CarolineLingen, van46,59346,5
81DjoenLiem4619045
82ArentWilde45,59145,5
83AryHordijk45040205025
84FransBlom44,591056130,5
85Wouter JanKleinlugtenbelt43234020
86MarijkeKroon, de42,58542,5
87Maartenvan den Beld42126030
88TimKniep42273015
89FredMolenaar41263015
90Theovan der Neut41116030
91PaulGraas38135025
92Hannevan der Hoek37125025
93Arie WimKars36,57336,5
94BirgitStrahl36,57336,5
95GerardSnel35154020
96BertMatla3495025
97Hansvan Keimpema3495025
98Rieksvan Rooijen3495025
99JackZwartveld3336030
100MarlinBurkink3385025
101BartBijvoet3275025
102BenGihaux31,56331,5
103JitzeKoops31114020
104JanGotmer3006030
105Marcovan Veen3055025
106JoepJagtman29,55929,5
107PaulienBongers29,55929,5
108Ruudvan Eijk2994020
109EdwardLoos28,55728,5
110NicRiet, van der28,55728,5
111MichelButter2884020
112LeendertPot272502500
113Rickvan Nunen2664020
114HennyRemmers25,55125,5
115Wimvd Zande25030152010
116DuurtBeukema244824
117Jan JoostOostenbrink2444020
118JensRoep234623
119MarjaRidder, de22,54522,5
120Antonvan der Graaf22122010
121DavidKlinkert22122010
122HenkBleyendaal224422
123HuubRoelvink22122010
124JeroenHamer2224020
125SietseWerff, van der21,54321,5
126MartinOostrom, van214221
127RonnyKarsten2163015
128AnnetRemmerswaal2004020
129Jan MartElenbaas2053015
130NielsKooij2053015
131TimForrer2004020
132GerardBoter193819
133MartenPostma1992010
134GuidoGolüke17,53517,5
135Evert Janvan Dijk1503015
136JacquesKalisvaart1503015
137RienWesseling153015
138PaulBremmer1332010
139KeesWijnbergen122412
140RadmilloSoda122412
141RonaldGraaf, de122412
142LindaKrikke122412
143MaartenVeen112211
144OnnoBakker1112010
145PeterValckx10,52110,5
146AnneWiersma1002010
147ArjenHogenhout1002010
148BenRoelvink1002010
149Carlvan Schagen1002010
150CorMooij102010
151DiekKubbe102010
152Edwinvan Helmond1002010
153EelcoBruinsma1002010
154GemWender1002010
155JeroenZonneveld102010
156JoanneBrouwer1002010
157KietKruiskamp1002010
158MarleenKoolen102010
159MartijnBremmer1002010
160PeterBrandsma1002010
161PeterCanisius1002010
162RichardButter1002010
163RobSchipper1002010
164ThomasGroot1002010
165HildoKolen9189
166NiallMartin9189
167NielsHalingse94105
168AletteWestening8168
169StijnMatla83105
170PeterHormeijer7,5157,5
171ReneFerrier7147
172WardLinden, van der5,5115,5
173BarryMiedema50105
174BramBimmerman5105
175JoepThiecke50105
176PeterLammers50105
177TonLemmers50105
178XavierBonnet50105
179JoopBuinink000